Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Parking lotnisko Alicante

Parkowanie na lotnisku w Alicante. Wcześniej czy później staniesz przed perspektywą zostawienia lub zaparkowania samochodu na lotnisku w Alicante. Jeżeli posiadasz nieruchomość w okolicach Alicante na Costa Blanca lub zamierzasz ją kupić, najwygodniejszym środkiem transportu jest samochód, który trzeba zostawić na lotnisku w Alicante.

Jeżeli potrzebujesz zostawić samochód na dłuższy okres, zwykły parking na lotnisku w Alicante, może okazać się zbyt drogą opcją, szczególnie gdy planujesz wyjechać z Hiszpanii na dłuższy okres.
Na naszej stronie znajdziesz informacje o oficjalnych cenach za parkowanie samochodu na lotnisku w Alicante, który jest zarządzany przez hiszpańską firmę AENA. Na naszej stronie znajdziesz alternatywy i tańsze możliwości zaparkowania samochodu przy lotnisku w Alicante.

Tanie parkingi i parkingi długoterminowe przy lotnisku "El Altet" w Alicante, oferują firmy i przedsiębiorstwa, które wcześniej kupiły ziemię w pobliżu lotniska i w tej chwili prowadzą tego typu działalność gospodarczą. Większość firm jest zlokalizowana w promieniu kilku kilometrów od lotniska w Alicante.

Parkowanie samochodu na lotnisku w Alicante

W tym wypadku tego typu firma oferuje autobusy lub małe busiki, które dowiozą nas z parkingu do terminalu na lotnisku i w drodze powrotnej odbiorą nas z lotniska i dowiozą z powrotem na parking, do naszego samochodu. Zwykle opłata za przewóz z parkingu na lotnisko jest wkalkulowana w globalną cenę za tego typu usługę.

Generalnie, ceny za parkowanie długoterminowe to ułamek kosztów, który musielibyśmy zapłacić za parking wewnątrz lotniska Alicante.
Oczywiście musimy się liczyć z tym, iż tego typu serwis, pochłonie nam więcej czasu i musimy być odpowiednio wcześniej na parkingu, aby zostawić swój wehikuł na parkingu i mieć czas na dojazd do terminalu lotniska i nie spóźnić się na lot.

ALICANTE LOTNISKO
Lotnisko Alicante Terminal 1

Oficjalne ceny za parking na lotnisku "El Altet" w Alicante
 

  • pierwsze 30 minut, od momentu zaparkowania auta do 30 minut za postój to 0,021585 € za minutę
  • od 31 minut do 60 minut postoju to 0, 034175 € za minutę
  • od 61 minut cena za postój wynosi 0,027779 € za minutę
  • maksymalny koszt za dzień postoju samochodu na lotnisku w Alicante wynosi 18,30€ od 1 do 4 dni postoju
  • po 4 dniach postoju koszt za parkowanie auta wynosi 14,65 € za każdy dzień postoju samochodu

*w wypadku zgubienia biletu jest pobierana opłata za 5 dni postoju na lotnisku
*można zaparkować motor lub motorower, opłata jest taka sama jak za samochód
*ceny mogły ulec zmianie, aktualne ceny za parkowanie samochodu, do sprawdzenia na lotnisku w Alicante

Alicante lotnisko parkowanie krótkoterminowe

W wypadku gdy potrzebujesz odebrać kogoś z lotniska w Alicante, trzeba skorzystać z parkingu na lotnisku. Nowy parking ma 4 poziomy. Wszystkie poziomy parkingu, połączone są dwoma windami osobowymi. Przy wjeździe na parking trzeba odebrać bilet i wjechać na odpowiednie piętro na parkingu. Na każdym piętrze parkingu są informacje o ilości dostępnych miejsc do parkowania.

Następnie rampą należy przejść do terminalu lotniska.
W drodze powrotnej należy uregulować opłatę za postój samochodu w automatycznych maszynach umieszczonych na każdym piętrze parkingu. Można zapłacić gotówką lub kartą kredytową. Na każdym piętrze są również "okienka" z kasjerem, gdzie opłatę można uiścić w tradycyjny sposób. Maksymalna opłata za jeden dzień postoju samochodu na lotnisku w Alicante to 18,40€.

Alicante lotnisko parkowanie długoterminowe

Można skorzystać z parkingu na lotnisku w Alicante i zostawić auto na dłużej, powiedzmy na 3, 4 dni. Dokładnie na tym samym parkingu. W tym wypadku, cena za parkowanie wynosi 18,30€ za jeden dzień postoju samochodu, za pierwsze 4 dni postoju, a później 14,65€ za każdy dzień postoju.

Proces parkowania i odbierania auta z parkingu odbywa się w identyczny sposób jak przy parkowaniu krótkoterminowym, opisanym powyżej.
Jest to droga alternatywa i w wypadku wyjazdu na dłuższy okres, koszt za postój naszego wehikułu może urosnąć do sporych rozmiarów. W tym wypadku warto skorzystać z firm, oferujących długoterminowy parking w pobliżu lotniska w Alicante.

PARKING LOTNISKO ALICANTE
Lotnisko Alicante parking

Parkowanie długoterminowe przy lotnisku w Alicante

W promieniu kilku kilometrów od lotniska 'El Altet" w Alicante, znajduje się kilka parkingów długoterminowych, oferujących możliwość zostawienia auta na kilka miesięcy, czy powiedzmy na rok, oraz odbierania swojego auta podczas odwiedzania swojej nieruchomości na Costa Blanca.

Zajmują się tym firmy, które kiedyś wykupiły ziemie wokół lotniska i potworzyły na niej parkingi długoterminowe. Tego typu firmy oferują zwykle pakiety z opcją parkowania na miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 1 rok.
Funkcjonuje to w ten sposób, iż wjeżdżamy na taki parking naszym samochodem, zostawiamy go na tymże parkingu, a mały busik lub van, dowozi nas bezpłatnie na terminal lotniska w Alicante. Zwykle cena z ten transfer jest już wkalkulowana w globalnej opłacie za parking długoterminowy.

W drodze powrotnej trzeba zadzwonić na ten parking, a pracownik parkingu zwykłe czeka na nas i zabiera nas z powrotem na parking.
Warto odwiedzić wcześniej tego typu parking, przed swoim odlotem, aby uzyskać szczegółowe informacje o cenach za postój i dokładnych zasadach obowiązujących na danym parkingu, gdyż każda firma ma trochę inne zasady i sposób działania.

Poniżej znajdują się wszystkie parkingi wokół lotniska Alicante, oferujące parkowanie długoterminowe. Warto odwiedzić ich strony internetowe lub odwiedzić je osobiście, aby uzyskać dokładne informacje o cenie za parkowanie długoterminowe.

Victoria Parking
Widoczny z drogi, z lotniska w kierunku Alicante, duży parking, gdzie możemy zaakomodować nasz wehikuł na rok postoju lub opcje kilkumiesięczne. Roczny postój będzie Cię kosztował około 365€ za samochód, 399€ za van i 730€ za ciężarówkę. Opłata za tydzień wynosi 35€, 70€ za dwa tygodnie, 91€ za trzy tygodnie postoju i 112 za miesiąc postoju. Ceny do sprawdzenia na stronie internetowej. Kliknij w link powyżej.

Claus Parking House
Mówiąca po angielsku, profesjonalna firma, bardzo popularna wśród angielskiej populacji mieszkającej na Costa Blanca. Otwarte 24h. Nie ma problemu w wypadku opóźnienia samolotu. O każdej porze łatwo i sprawnie można odebrać swój wehikuł z parkingu.

Low Cost Parking
Ceny 29,95 za tydzień postoju auta, 70€ za miesiąc i około 300€ za rok postoju na parkingu. Aktualne ceny do sprawdzenia na ich stronie internetowej.

Roberto Parking
Minimalny pobyt auta to 3 dni. Ceny i zasady korzystania do sprawdzenia na stronie.

Umbrella Parking
Cena około 15€ za dzień postoju, 77€ za miesiąc postoju. Ceny do sprawdzenia.

Ascars Parking
Około 41€ za tydzień postoju. Do sprawdzenia na stronie.

New parking
Dzienne parkowanie w wysokości 15€ za auto, 30€ za tydzień postoju, 360€ za rok postoju. Także wszystkie ceny do sprawdzenia na stronie New Parking.

Aqua Car Parking
Za dzień postoju około 10€, 33€ za tydzień postoju, 66€ za dwa tygodnie postoju, 90€ za trzy tygodnie i 110€ za miesiąc postoju. Roczny postój będzie Cię kosztować około 340€.

Aupa Parking
Ceny w granicach 30€ za tydzień postoju auta, 50€ za dwa tygodnie, 64€ za trzy tygodnie, miesiąc kosztował Cię będzie około 75€, a rok postoju samochodu 360€.

Coast Line Extra Services
Cena za dzień tylko 12€, tydzień będzie Cię kosztował 34€, dwa tygodnie 45€, miesiąc 62€. Sprawdż mimo wszystko ceny na stronie firmy.

Alicante Parking
Parking znajduje się tylko 250 metrów od lotniska w Alicante. Jedna z najstarszych firm zajmująca się tego typu działalnością. Otwarte 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Ceny do sprawdzenia na stronie firmowej. Kliknij w link powyżej.

Open Parking
Kolejne miejsce gdzie możesz bezpiecznie zostawić swój pojazd. Ceny około 100€ za dwa miesiące postoju. Roczny postój będzie Cię kosztował około 250€.

*wszystkie powyższe ceny podane w dobrej wierze i dla informacji klientów IBERMAXX nieruchomości. Prosimy o sprawdzanie aktualnych cen na stronach internetowych firm, podanych w linkach powyżej.

ALICANTE-LOTNISKO-DOJAZD
Dojazd na lotnisko i parkingi od strony Alicante

Dodatkowe informacje o lotnisku w Alicante

Przyloty Alicante
Sprawdż na żywo przyloty na lotnisko Alicante (ALC). Wszystkie lądujące samoloty na lotnisku w Alicante. W informacjach znajdziesz opóżnienia lotów, godziny lądowania, informacje na którym terminalu ląduje dany samolot. Czekasz na rodzinę lub przyjaciół? Sprawdź na żywo godziny przylotów do Alicante.

Lotnisko Alicante
Dowiedz się więcej o lotnisku "El Altet" w Alicante. Zobacz dokładnie gdzie leży lotnisko w Alicante. Dowiedz się jak najlepiej dojechać na lotnisko w Alicante. Środki transportu na lotnisko w Alicante. Autobus, samochód, taksówka, wypożyczalnie samochodów

Wynajem samochodu na lotnisku w Alicante
Wyszukiwarka wynajmu samochodów na lotnisku w Alicante. Porównaj ceny wynajmu samochodów i zarezerwuj samochód on-line przez naszą stronę internetową.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij