Polityka prywatności

Polityka prywatności firmy IBERMAXX nieruchomości w Hiszpanii

Firma IBERMAXX properties, właściciel i administrator strony internetowej wynajmy domów i mieszkań w Hiszpanii na domenie www.hiszpania-apartamenty.pl przygotował ten dokument, celem przybliżenia użytkownikom strony pozyskanych danych i prywatności.

Wykorzystanie adresów IP /Internet Protocol/
Wykorzystujemy adresy IP w kilku celach: dla identyfikacji użytkownika i jego zapytań dotyczących naszej oferty, dla monitorowania działania naszych serwerów, do zarządzania naszą stroną i do budowania bazy informacji demograficznych mających wpływ na jakość i funkcjonowanie strony internetowej Ibermaxx.

Wykorzystanie formularzy rezerwacyjnych
Formularz rezerwacyjny apartamentów, domów i willi na naszych stronach wymaga od klienta podania informacji kontaktowej, takiej jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz informacji demograficznej. Wykorzystujemy te informacje by precyzyjnie przygotować ofertę oraz do przesyłania informacji i ofert promocyjnych pasujących do potrzeb klientów. Użytkownik ma jednak prawo w dowolnym momencie zrezygnować z otrzymywania jakichkolwiek ofert.

Wykorzystanie informacji demograficznych
Informacje demograficzne zebrane na naszej stronie wykorzystujemy by personalizować ustawienia strony oraz zrozumieć preferencje użytkowników. Informacji tego typu nie przekazujemy osobom trzecim w żadnej innej formie niż tylko całkowicie anonimowych wyników badania grupy użytkowników.

Bezpieczeństwo
Ibermaxx stosuje różnego rodzaju zabezpieczenia mające na celu ochronę gromadzonych danych - są to systemy szyfrowania, ograniczonego dostępu, sprzętowe rozwiązania uniemożliwiające nieautoryzowany dostęp, utratę czy zmianę gromadzonych informacji.

Informacje dotyczące dzieci
Nie gromadzimy ani nie wykorzystujemy żadnych informacji pozwalających zidentyfikować dzieci. Nie dajemy dzieciom możliwości zamieszczania jakichkolwiek informacji pozwalających na ich identyfikację. Nie publikujemy treści szkodliwych dla dzieci.

Usunięcie z list wysyłkowych
Co jakiś czas wysyłamy naszym użytkownikom drogą mailową oferty promocyjne. Ibermaxx daje użytkownikom prawo do rezygnacji z otrzymywania ofert w dowolnym momencie. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości z tematem UNSUBSCRIBE na adres mailowy firmy lub inną drogą wskazaną w sekcji "Kontakt".

Korekta i uaktualnianie danych kontaktowych
Ibermaxx daje użytkownikom prawo do korekty i uaktualniania danych osobowych w dowolnym momencie. W tym celu prosimy o wysłanie odpowiedniej wiadomości na adres mailowy lub inną drogą wskazaną w sekcji "Kontakt".

Copyright Ibermaxx
Na stronie www.hiszpania-apartamenty, Ibermaxx Wynajmy, znajduje się wiele artykułów poświęconych Hiszpanii i hiszpańskiej turystyce. Wszystkie artykuły są autorstwa i własnością intelektualną Ibermaxx. Jakiekolwiek kopiowanie i umieszczanie tekstów lub części tekstów na innych witrynach internetowych lub drukowanie do celów komercyjnych jest surowo zabronione i grozi procesem sądowym w Hiszpanii lub w Polsce.

Skontaktuj się z nami
Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Polityki Prywatności firmy Ibermaxx, prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres mailowy lub inną drogą wskazaną w sekcji "Kontakt".