Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Pola golfowe w Sotogrande

W tej części przewodnika po polach golfowych Hiszpanii, oraz polach golfowych wybrzeża Costa del Sol, prezentujemy pola golfowe, zlokalizowane w najbliższym sąsiedztwie miejscowości Sotogrande w Andaluzji. Miasto i okolice Sotogrande, to jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Hiszpanii i na całym wybrzeżu Costa del Sol w Hiszpanii. Oprócz pól golfowych w Sotogrande, znajdziesz tutaj ekskluzywne kluby do gry w polo, najdroższe nieruchomości w Hiszpanii (sprawdź również ofertę IBERMAXX nieruchomości z Sotogrande).

Poniżej, znajdziesz szczegółową listę pól golfowych w okolicach Sotogrande, wraz z adresami pól golfowych i linkami do stron internetowych, poświęconych danemu klubowi golfowemu w Sotogrande i okolicach.
Jednym z najbardziej znanych pól golfowych, o światowej randze, z pewnością słyszałeś o takich polach golfowych, nawet jeżeli nie jesteś graczem w golfa, jak Valderrama pole golfowe, gdzie Tiger Woods i inne gwiazdy światowego golfa, święciły swoje triumfy.

Najsławniejsze i najbardziej prestiżowe pole golfowe w Sotogrande to Real Club de Golf Sotogrande, uważane za jedne z najlepszych pól golfowych w Europie. Znajduje się w pierwszej setce, najlepszych pól golfowych na świecie. To pole zostało oddane do użytku w 1964 roku i zostało zaprojektowane przez Roberta Trenta Jonesa.
Poniżej prezentujemy spis pól golfowych w okolicach Sotogrande na Costa del Sol. Planujesz wyjazd na golfa do Hiszpanii? Skorzystaj z naszych informacji o polach golfowych w Hiszpanii.

VALDERRAMA-POLE-GOLFOWE-HISZPANIA
"Valderrama" pole golfowe w Sotogrande
  SOTOGRANDE-POLA-GOLFOWE-HISZPANIA
Sotogrande pola golfowe


La Reserva de Sotogrande

Adres pola golfowego: Avda. de la Reserva, Sotogrande
Bardzo duże pole golfowe z dużą ilością drzew korkowych i sosen, charakterystycznej szacie roślinnej, dla tego regionu Hiszpanii. Przepiękne widoki na góry i morze, praktyczne z każdego miejsca tego pola golfowego. Świetnie utrzymane pole golfowe. "Greens" są przycinane codziennie.
Dołki: 18 Par: 72 Długość: 6.448m
Projektant: Cabell D. Robinson
Strona internetowa: www.golfsotogrande.com

Sotogrande Real Golf Club

Adres pola golfowego: Paseo del Parque, Sotogrande
To było pierwsze pole golfowe w Hiszpanii, zaprojektowane przez Roberta Trenta Jonesa. Wyjątkowo piękny projekt z dużą ilością roślin i drzew, na całej długości pola golfowego.
Dołki: 18 Par: 72 Długość: 6.298m
Projektant: Robert Trent Jones
Strona internetowa: www.golfsotogrande.com

San Roque Club and New Course

Adres pola golfowego: Urb. San Roque Club, San Roque, Sotogrande
Przepięknie położone pole golfowe, pomiędzy naturalnymi wzniesieniami i dolinkami, jest to idealne pole golfowe dla graczy, o każdym stopniu zaawansowania gry w golfa. Do wykorzystania kilka kombinacji, przejścia całego pola, o różnym stopniu trudności.
Dołki: 18 Par: 71 Długość: 6.440m
Projektanci: Dave Thomas, Perry Dye, oraz Steve Ballasteros
Strona internetowa: www.sanroqueclub.com

Valderrama Golf Club

Adres pola golfowego: Avda. de los Cortijos, Sotogrande
Najsławniejsze pole golfowe na świecie. Uważane za pole golfowe numer 1 w Europie. Zawsze świetnie przygotowane i utrzymane. W roku 1997 gościło Ryder Cup, oraz Volvo Masters od roku 1988. Na tym polu grały wszystkie, największe gwiazdy światowego golfa.
Dołki: 18 Par: 72 Długość: 5.746m
Projektant: Robert Trent Jones
Strona internetowa: www.valderrama.com

Alcaidesa Links

Adres pola golfowego: Cortijo Las Aguzaderas, La Linea, pomiędzy Sotogrande, a miejscowością Algeciras
Przepiękne pole golfowe otoczone lasami, plażami, ze wspaniałymi widokami na morze i skałę Gibraltaru. Pole golfowe, odpowiednie dla graczy, na każdym poziomie zaawansowania.
Dołki: 18 Par: 72 Długość: 4.924m
Projektant: Peter Allis i Clive Clark
Strona internetowa: www.golfalcaidesa.es

Almenara Golf

Adres pola golfowego: Avda. Almenara, Sotogrande
Stosunkowo nowe pole golfowe, ale ciągle zdobywające sobie przychylność graczy. Pole zbudowane wokół jeziora, drzew korkowych i lasów dębowych. Wszystkie "greens" oficjalnie już zostały uznane za "turniejowej" jakości. Za kilka lat, to pole golfowe powinno już zostać "klasykiem" na Costa del Sol.
Dołki: 18 Par: 72 Długość: 6.168m
Projektant: Dave Thomas
Strona internetowa: www.almenara.com

La Cañada Golf Club

Adres pola golfowego: Avda. Profesor Tierno Galvin, Sotogrande
Klasyczne pole golfowe na Costa del Sol. Na polu znajduje się duża ilość, dobrze utrzymaniej zieleni, oraz "greens". Duża ilość drzew na tym polu golfowym. Niskie ceny w ciągu całego sezonu. Dowiedz się więcej na stronie internetowej tego pola golfowego. Link poniżej.
Dołki: 18 Par: 70 Długość: 5,746m
Projektant: Robert Trent Jones
Strona internetowa: www.lacanadagolf.es

Don Julia Golf Club

Adres pola golfowego: Ctra. A7, km 146, Casares Costa, Sotogrande
To pole golfowe ma dwa, bardzo różne układy dołków dla graczy, odpowiednie dla każdego typu gracza, tych mniej zaawansowanych również. Pierwsze 9 dołków są dłuższe i trudniejsze, zlokalizowane pomiędzy pieknymi, starymi drzewami, jeziorami i rzeczkami, a pozostałe dziewięć dołków są łatwiejsze i leżą na pochyłym gruncie.
Dołki: 18 Par: 71 Długość: 5.976m
Projektant: Antonio Garcia Garrido
Strona internetowa: www.donajuliagolf.es

La Duquesa Golf and Country Club

Adres pola golfowego: Urb. El Hacho, Manilva, pomiędzy Sotogrande, a miastem Estepona
Pole golfowe z pofałdowana powierzchnią, stanowi wyzwanie nawet dla zawodowców gry w golfa. Niesamowite widoki na morze, oraz góry. Jako ciekawostkę przytaczamy: 17 dołek, 108 metów, par 3 !
Dołki: 18 Par:72 Długość: 6.054m
Projektant: Robert Trent Jones
Strona internetowa: www.golfladuquesa.com

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij