Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Javea

Mapa miasta Javea w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca. Dojazd i mapa regionu północnej Costa Blanca, oraz mapa geograficzna ważnej miejscowości turystycznej Javea lub Xabia. Te dwie nazwy występują na różnych mapach i trochę mylą osoby odwiedzające region Costa Blanca po raz pierwszy. Nazwa Xabia która widnieje na mapie tej części Hiszpanii to nazwa w języku walencjańskim (walenckim) natomiast nazwa Javea na mapie, to nazwa w języku kastylijskim (castellano) czyli po hiszpańsku.

Javea to gmina w Hiszpanii w prowincji Alicante. Miasto Javea liczy około 33.000 mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem turystycznym na mapie regionu Walencji, oraz Costa Blanca. Do Xabia najlepiej dojechać z lotniska w Alicante, alternatywnie można dojechać z lotniska w Walencji. Na mapie regionu Javea leży na południe od Denia i na północ od miasta Calpe, kolejnego ważnego ośrodka turystycznego na mapie Costa Blanca północna.

Na mapie Xabia (Javea) widoczne są także inne miejscowości regionu: Benissa, Gata de Gorgos, Ondara, Teulada i Moraira. Inne mniej znane miasta na mapie Javea to: Platja de I'Arenal, Costa Nova, La Sabatera, Fanadix, La Pedrera, oraz park krajobrazowy: Parc Natural del Montgo, do którego można się wybrać na wycieczkę nawet bez mapy okolic Javea w Hiszpanii.

Inne miejscowości w pobliżu Javea na mapie to: El Tosalet, Mar Azul, Trencall, Costa Nova, Cansalades, Lluca les Fonts, El Poble Nou de Benitatxell, Alcasar, El Rafalet i Montgo de Toscamar. Pozostałe wioski i niewielkie osady widoczne na mapie to: Bolerias w pobliżu Gata de Gorgos, Cometa, Senija, Benimeit, La Sabatera, oraz Pinar de Advocat.

Na mapie Javea widoczne sa także inne miejsca: Platja de L'Arenal, Fondos Marinos del Cabo de Santo Antonio, La Pedrera, oraz wioska Jesus Pobre na Costa Blanca.

Mapa Javea

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij