Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Corrida Walencja

Corrida w Walencji w Hiszpanii. Zdjęcia z hiszpańskiej Corridy. W czasie trwania uroczystości obchodów Las Fallas w Walencji, w mieście rokrocznie odbywa się szereg imprez towarzyszących. Wśród nich Corrida, czyli walka z bykami. Poniżej znajdują się zdjęcia z jednej Corridy w Walencji, która odbyła się w marcu 2013 roku. Corrida w Walencji zwykła trwa przez kilka dni, czasami nawet tydzień. Walki z bykami rozłożone są zwykle na kilka dni w zależności od poziomu zawodników (torreadorów) biorących udział w corridzie. Zobacz fotografie z Corridy w Walencji, w Hiszpanii.

Poniższe zdjęcia z Corridy w Walencji doskonale oddają atmosferę panująca wtedy na arenie do walki byków w Walencji. Jeżeli planujesz wycieczkę do Walencji w czasie trwania Corridy, koniecznie weź ze sobą dobry aparat fotograficzny i zrób dużo zdjęć z Corridy w Walencji. Nie ma zakazu wnoszenia aparatów fotograficznych na arenę do walki byków w Walencji, więc jeżeli Twoją pasją są zdjęcia z Corridy w Hiszpanii, to koniecznie przygotuj swoją kartę pamięci w aparacie fotograficznym, na dużą ilość dramatycznych i pełnych ruchu, zdjęć z Hiszpanii i zdjęć z Corridy w Hiszpanii.

Doskonała pamiątka z wakacji w Hiszpanii. Corrida to także niezwykle ważna część kultury hiszpańskiej i wspaniała tradycja tego narodu. A tak naprawdę, byki na arenie są zabijane w bardzo humanitarny sposób i nie można się tutaj doszukać żadnego okrucieństwa w stosunku do zwierzęcia. Przynajmniej my nie mogliśmy się tego doszukać ...
Aczkolwiek hiszpańska Katalonia i Wyspy Kanaryjskie już zakazały Corridy. Nie wyobrażamy sobie prawdziwej Hiszpanii bez walk byków ...

Corrida Walencja zdjęcia

CORRIDA-HISZPANIA-WALENCJA

WALKA-BYKOW-WALENCJA-HISZPANIA

CORRIDA-WALENCJA-LAS-FALLAS

PICADOR-CORRIDA

TORREADORZY-CORRIDA

PLACHTA-NA-BYKA

BYKI-HISZPANIA-WALKA

MUZYKANCI-HISZPANSCY

PUBLICZNOSC-CORRIDA

SMIERC-NA-ARENIE

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij