Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Kraków tłumacz języka hiszpańskiego

Kraków tłumaczenia języki obce - hiszpański. Tutaj lista tłumaczy języka hiszpańskiego w Krakowie w województwie Małopolskim. Tłumacze hiszpańsko polscy w Krakowie. Sprawdź ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański. Lista firm i biur w Krakowie, zajmujących się tłumaczeniami dokumentów z języka polskiego na język hiszpański, oraz z języka hiszpańskiego na język polski.

Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykle i tłumaczenia ustne. Jeżeli szukasz informacji o tłumaczach w Krakowie, poniżej lista dostępnych firm, biur, instytucji i osób prywatnych zajmujących się takimi tłumaczeniami.
Tutaj przydatne informacje dla osób szukających firm zajmujących się tłumaczeniami z języków obcych na polski i odwrotnie w Krakowie.

Tłumaczenia dla osób fizycznych jak również profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla przedsiębiorstw handlowych i zakładów przemysłowych współpracujących z hiszpańskimi firmami w Polsce i firmami w Hiszpanii. Podczas poszukiwania tłumacza języka obcego na terenie naszego kraju, warto zwrócić uwagę na referencje firmy tłumaczącej lub osoby, oraz sprawdzić czy posiada odpowiednie uprawnienia i dokumenty na prowadzenie biura tłumaczeń, oraz potwierdzanie dokumentów, jako tłumaczenie przysięgłe.

Czasami tego typu tłumaczeniami zajmują się również szkoły języka hiszpańskiego w Krakowie i okolicach. Zawsze warto zapytać w takiej placówce, czy ktoś nie zna tłumacza języka hiszpańskiego w Krakowie. Czasami same szkoły języka hiszpańskiego w Krakowie podejmują się takich tłumaczeń, oferując konkurencyjne ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański.

KRAKÓW-TŁUMACZENIA-JĘZYK-HISZPAŃSKI

Warto wcześniej zapytać o cenę tłumaczenia z hiszpańskiego na polski lub odwrotnie. Zwykle pobierane są opłaty za ilość znaków lub za tzw. stronę rozliczeniową. Niektóre firmy w Krakowie robią tłumaczenia ekspresowe, natomiast na niektóre tłumaczenia trzeba czekać kilka tygodni. Z reguły dobry tłumacz w Krakowie i profesjonalne biuro tłumaczeń, powinno poinformować nas na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański.

Masz biuro tłumaczeń w Krakowie? Brakuje tu Twojej firmy? Napisz lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dodamy adres Twojej firmy w Krakowie do naszej listy tłumaczy języka hiszpańskiego w Krakowie i w województwie Małopolskim.

Tłumacze języka hiszpańskiego w Krakowie

Traducciones y Consulting

Tomasz Sadlik
ul. Śląska 8/2
30-003 Kraków
tel. 0048 12 630 92 36
tel. 0048 12 630 92 25
Czynne od 9.00 do 17.00

Biuro Tłumaczeń Itranslate

ul. Sereno Fenn'a 14/1
31-143 Kraków
tel. kom. 0048 507 117 376
tel. 0048 12 422 03 46
fax. 0048 12 422 50 61

Adelante Joanna Baczmaga

ul. Zawodzie 1a/15
31-232 Kraków
tel. 0048 664 484 111

Willa Cavallaas Benissa
Willa Cavallaas Benissa
Costa Blanca płn. / Benissa
Casa Valentin La Nucia
Casa Valentin La Nucia
Costa Blanca płn. / La Nucia
Mas Ses Vinyes Begur
Mas Ses Vinyes Begur
Costa Brava / Begur
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij