Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Warszawa tłumacz języka hiszpańskiego

Hiszpański Warszawa - tłumacze. Tutaj lista tłumaczy języka hiszpańskiego w Warszawie. Lista firm i biur zajmujących się tłumaczeniami dokumentów z języka polskiego na język hiszpański, oraz z języka hiszpańskiego na język polski. Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykle i tłumaczenia ustne. Jeżeli szukasz informacji o tłumaczach w Warszawie, poniżej lista dostępnych firm, biur i osób prywatnych zajmujących się takimi tłumaczeniami.

Tutaj przydatne informacje dla osób szukających firm zajmujących się tłumaczeniami z języków obcych na polski i odwrotnie.
Tłumaczenia dla osób fizycznych jak również dla przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych współpracujących z hiszpańskimi firmami w Polsce i firmami w Hiszpanii. Podczas poszukiwania tłumacza języka obcego na terenie naszego kraju, warto zwrócić uwagę na referencje firmy tłumaczącej lub osoby, oraz sprawdzić czy posiada odpowiednie uprawnienia i dokumenty na prowadzenie biura tłumaczeń, oraz potwierdzanie dokumentów, jako tłumaczenie przysięgłe.

Czasami tego typu tłumaczeniami zajmują się również szkoły języka hiszpańskiego w Warszawie i okolicach. Zawsze warto zapytać w takiej placówce czy ktoś nie zna tłumacza języka hiszpańskiego. Czasami same szkoły języka hiszpańskiego podejmują się takich tłumaczeń, oferując konkurencyjne ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański.

HISZPAŃSKI-W-WARSZAWIE-TŁUMACZENIA

Warto wcześniej zapytać o cenę tłumaczenia z hiszpańskiego na polski lub odwrotnie. Zwykle pobierane są opłaty za ilość znaków lub za tzw. stronę rozliczeniową. Niektóre firmy robią tłumaczenia ekspresowe na niektóre tłumaczenia trzeba czekać kilka tygodni. Z reguły dobry tłumacz i profesjonalne biuro, powinno poinformować nas na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański.

Masz biuro tłumaczeń w Warszawie? Brakuje tu Twojej firmy? Napisz lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dodamy adres Twojej firmy do naszej listy tłumaczy języka hiszpańskiego w Warszawie.

Tłumacze języka hiszpańskiego w Warszawie

Olga Cabos

ul. Asnyka 8/18
02-028 Warszawa
tel. 0048 22 668 95 18
tel. kom. 509 574 993
Czynne od 9.00 -18.00 po umówieniu spotkania

Biuro Tłumaczeń Diuna

ul. Grójecka 186/11
02-390 Warszawa
tel. 0048 22 662 17 68
tel. kom. 0048 504 415 764
Czynne od 9.00 - 17.00 po umówieniu spotkania

IMS Translations

Izabela Śnigurska
ul. Górczewska 200a/31
tel. 0048 695 042 946
tel. 0048 605 518 014

Hotel Abba Huesca
Hotel Abba Huesca
Aragonia / Huesca
La City Alicante
La City Alicante
Costa Blanca płd. / Alicante
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij