Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Gdańsk tłumacz języka hiszpańskiego

Gdańsk tłumaczenia język hiszpański. Języki obce - tłumacze w Gdańsku. Tutaj prezentujemy listę tłumaczy języka hiszpańskiego w Gdańsku w województwie Pomorskim. Dostępni tłumacze hiszpańsko polscy i polsko hiszpańscy we Wrocławiu. Sprawdź ceny za tłumaczenia z języka obcego w Gdańsku, ceny tłumaczeń z polskiego na hiszpański.

Lista firm i biur w Gdańsku, zajmujących się tłumaczeniami dokumentów z języka polskiego na język hiszpański, oraz z języka hiszpańskiego na język polski. Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykle, tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia ustne. Jeżeli szukasz informacji o tłumaczach z języka obcego w Gdańsku poniżej lista dostępnych firm, biur, instytucji, oraz osób prywatnych zajmujących się takimi tłumaczeniami z obcego języka.

Tutaj przydatne informacje dla osób szukających firm zajmujących się tłumaczeniami z języków obcych na polski i odwrotnie w Gdańsku i województwie Pomorskim na północy kraju.
Tłumaczenia dla osób fizycznych, jak również profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla przedsiębiorstw handlowych i zakładów przemysłowych współpracujących z hiszpańskimi firmami w Polsce i firmami w Hiszpanii.

Podczas poszukiwania tłumacza języka obcego na terenie naszego kraju i w Gdańsku, warto zwrócić uwagę na referencje firmy tłumaczącej lub osoby, oraz sprawdzić czy posiada odpowiednie uprawnienia i dokumenty na prowadzenie biura tłumaczeń w Gdańsku, oraz potwierdzanie dokumentów, jako tłumaczenie przysięgłe.

Czasami tego typu tłumaczeniami zajmują się również szkoły języka hiszpańskiego w Gdańsku i okolicach. Także czasami studenci hispanistyki i języka hiszpańskiego oferują tłumaczenia w niższych cenach. Zawsze warto zapytać w takiej placówce, czy ktoś nie zna tłumacza języka hiszpańskiego w Gdańsku.

GDAŃSK-TŁUMACZENIA-JĘZYKI-OBCE

Czasami same szkoły języka hiszpańskiego w Gdańsku podejmują się takich tłumaczeń, oferując konkurencyjne ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański. Warto wcześniej zapytać o cenę tłumaczenia z hiszpańskiego na polski lub odwrotnie. Zwykle pobierane są opłaty za ilość znaków lub za tzw. stronę rozliczeniową.

Niektóre firmy tłumaczące w Gdańsku, robią tłumaczenia ekspresowe, natomiast na niektóre tłumaczenia trzeba czekać aż kilka tygodni. Z reguły dobry tłumacz w Gdańsku i profesjonalne biuro tłumaczeń w Gdańsku, powinno poinformować nas, na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański.

Masz biuro tłumaczeń w Gdańsku? Brakuje tu Twojej firmy lub biura tłumaczeń? Napisz lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dodamy adres Twojej firmy w Gdańsku do naszej listy tłumaczy języka hiszpańskiego w Gdańsku i w województwie Pomorskim.

Tłumacze języka hiszpańskiego w Gdańsku

Tłumaczenia "OPEN"

ul. Piwna 56/57 m.1
80-831 Gdańsk
tel. 0048 500 80 80 80 (infolinia)
tel. 0048 58 320 80 80

Skrivanek Sp. z o.o.

ul. Wały Piastowskie 1
80-855 Gdańsk
tel. 0048 58 307 44 46
tel. 0048 58 307 44 47
faks. 0048 58 307 44 48

BTJ "Izabela" Paweł Hojnowski

ul. Gospody 14D/21
80-340 Gdańsk
kom. 0048 602-536-906
tel. 0048 58 557 04 11

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij