Waluta:

Wyszukaj na stronie

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Dla właścicieli

Obsługa wynajmu nieruchomości w Hiszpanii przez biuro IBERMAXX. Kupiłeś już, swój wymarzony dom lub mieszkanie w Hiszpanii, na Costa Blanca, Costa del Sol, Costa Brava, Costa de la Luz lub Costa de Almeria, czy może w innym regionie Hiszpanii?
Jeżeli jeszcze tego nie uczyniłeś, kup dom lub mieszkanie w Hiszpanii poprzez IBERMAXX. Posiadamy najbogatszą ofertę hiszpańskich nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego. Specjalizujemy się w okazyjnych nieruchomościach na wybrzeżu Costa Blanca płn. i płd. i wybrzeżu Costa del Sol.

Zobacz zawsze aktualne oferty sprzedaży nieruchomości z Costa del Sol i nieruchomości na Costa Blanca (link do strony IBERMAXX sprzedaż, otwiera się w nowym oknie) z oferty IBERMAXX. Przyjedź, zadzwoń lub napisz do biur IBERMAXX w Hiszpanii, znajdziemy dla Ciebie najlepsze "kryzysowe oferty" z rynku pierwotnego i wtórnego.

Po zakupie posesji, z pewnością kolejnym krokiem i pomysłem, będzie chęć generowania dochodu z wynajmu tej nieruchomości. Jeżeli nie planujesz korzystać z niej cały rok i chcesz profesjonalnie ją wynajmować promować i czerpać z niej zyski, skontaktuj się z biurami IBERMAXX w Hiszpanii. A może próbowałeś wynajmować na własną rękę? I niewiele z tego było pożytku.

Może masz "nieciekawe" doświadczenia z innymi biurami nieruchomości w Hiszpanii...
Chcesz aby o Twoją inwestycję dbano i uważano na każdy detal? Skontaktuj się z naszymi biurami w Hiszpanii. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

BIURO-IBERMAXX-TORREVIEJA-HISZPANIA

 

IBERMAXX posiada dwa oddzielne portale internetowe poświęcone sprzedaży, oraz wynajmom nieruchomości w Hiszpanii

IBERMAXX SPRZEDAŻ - odwiedź www.hiszpanskie-nieruchomosci.pl

STRONA-SPRZEDAŻY-IBERMAXX

IBERMAXX WYNAJEM - odwiedź www.hiszpania-apartamenty.pl

IBERMAXX-WYNAJEM-NIERUCHOMOSCI

Od lat obydwa portale są w czołówce wszystkich polskich wyszukiwarek internetowych

 

Co oferujemy dla osób kupująch u nas nieruchomości?

Przetrzymywanie kluczy i opieka nad zakupioną nieruchomoscią tzw. Key holding

Firma IBERMAXX nieruchomości w Hiszpanii, poprzez długoletnie doświadczenie na rynku i niezwykle profesjonalne podejście do swojego klienta, zaoferuje fachową opiekę nad Państwa nowym domem w Hiszpanii, po jego zakupie.

Po zakupie, zaopiekujemy się Twoim nowym domem podczas Twojej nieobecności w Hiszpanii.
Nasze usługi w zakresie wynajmu i opieki nad nieruchomością zawsze staramy się dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Wasza nowa posiadłość w Hiszpanii z chwilą podpisania kontraktu z IBERMAXX, znajdzie się pod opieką kompetentnej firmy, która zajmie się Twoim nowym domem jak swoim własnym.
Podczas Twojej nieobecności w Hiszpanii to my w pełni zadbamy o bezpieczeństwo i porządek w nowo zakupionej nieruchomości.

Usługa zarządzania nieruchomością oferuje

1) Przechowywanie kluczy od Państwa nieruchomości w bezpiecznych siedzibach naszej firmy

2) Kontrola nieruchomości raz w miesiącu na zewnątrz, oraz wewnątrz.
-wietrzenie pomieszczeń
-spłukiwanie toalet, umywalek i wanien w celu uniknięcia przykrego zapachu wydobywającego się z wyschniętych syfonów w sanitariatach
-sprawdzanie sieci wodociągowej
-kontrola nieruchomości czy nie ma oznak włamania do posesji

3) Kontrola i opróżnianie skrzynek pocztowych

4) Kontrola tablicy ogłoszeń w budynku i sprawozdanie z zebrań rady mieszkańców (Comunidad de Vecinos)

5) Kontrola dostawy energii elektrycznej, oraz dostawy wody do nieruchomości
-w wypadku odłączenia dostaw prądu i wody do nieruchomości wysłanie pracownika IBERMAXX do tychże instytucji i ponowne włączenie dostaw energii lub wody (ta usługa jest dodatkowo płatna, patrz poniżej)

6) Regularne sprawdzanie wyposażenia i sprzętu znajdującego się w nieruchomości.
-pomoc przy ewentualnej jego naprawie. Wezwanie telefoniczne fachowca, otwarcie posesji i nadzorowanie naprawy

7) Kontrola zewnętrza i wewnętrza nieruchomości po intensywnych opadach atmosferycznych (np. silna burza, nawałnica, itp.)

8) Sprawdzenie podczas Państwa nieobecności w mieszkaniu czy wszystkie urządzenia AGD, oraz telefony są wyłączone

9) Staranne przekazanie nieruchomości dla Twoich gości (członków rodziny, przyjaciół, itp.) Wcześniejsze wietrzenie mieszkania, włączenia bojlera, klimatyzacji, przekazanie informacji dotyczących praktycznego korzystania z nieruchomości gościom)

10) Pomoc w przypadku zatrzaśnięcia się gości w nieruchomości. Wezwanie telefoniczne fachowca (ślusarza). Nadzór nad otwarciem drzwi. Nadzór, nad czasami konieczną, wymianą zamka w drzwiach.

11) Usługi dodatkowe:
-transport i odbiór z lotniska
-sprzątanie nieruchomości

Kontrakt podpisywany jest u nas w biurze na okres 1 roku z możliwością przedłużania.

Zapytaj o koszty i szczegóły
e-mail: wynajem@ibermaxx.pl
tel. 0034 966 444 615


Założyciele IBERMAXX w Hiszpanii od 1999 roku

Byliśmy w Hiszpanii już w roku 1999, przeprowadzając pierwsze, indywidualne transakcje kupna nieruchomości. Pierwsze oszczędności inwestowaliśmy właśnie w hiszpańskie nieruchomości tutaj. W tamtych czasach przecierając ścieżki. Niewielu wtedy było Polaków posiadających domy w Hiszpanii. Później powstał pomysł na sprzedaż i wynajem nieruchomości w Hiszpanii. Poznaliśmy doskonale rynek i "specyfikę" hiszpańskiego obrotu nieruchomościami i wynajmu od "podszewki" na własnej skórze.

Ten piękny kraj rządzi się swoimi prawami, które trzeba doskonale znać, rozumieć i umieć się dostosować. W 2007 roku postanowiliśmy rozszerzyć i rozbudować naszą ofertę wynajmu mieszkań i domów w Hiszpanii o dodatkowe obiekty i dotrzeć do naszego klienta. Wypełniliśmy niszę rynkową i postanowiliśmy dotrzeć przede wszystkim do polskiego konsumenta. Tak powstało pierwsze biuro IBERMAXX w Hiszpanii.
Skąd nazwa? "Iber" to po prostu Iberia, czyli Hiszpania, a "maxx" to nasza dewiza i motto:
-pracujemy "maxxymalnie" i staramy się "maxxymalnie"...

Jeżeli posiadasz nieruchomość w Hiszpanii na Costa Blanca, na Costa del Sol, lub w jakimkolwiek innym regionie Hiszpanii, lub planujesz jej zakup, oferujemy Ci okazję wynajęcia nieruchomości i możliwości generowania stałego dochodu z wynajmu wakacyjnego. Nowym właścicielom nieruchomości w Hiszpanii oferujemy bardzo dogodne warunki wynajmu i współpracy z naszym biurem nieruchomości, przy tym zostawiając Ci wolną rekę, jeżeli masz swoje pomysły na wynajem swojej nieruchomości.

Jak dodać swój apartament, willę lub dom do naszego portalu?

Bardzo prosto. Skontaktuj się z naszymi biurami IBERMAXX w celu uzyskania informacji o warunkach, jakie musisz spełnić aby dodać swój obiekt do naszego portalu. Przygotujemy dla Ciebie pisemną ofertę, którą wspólnie dopasujemy do Twoich potrzeb.
Napisz, przyjdź lub zadzwoń do naszych biur w Hiszpanii na Costa Blanca Południowa (oddział w Torrevieja), lub do biura w L'Albir w pobliżu Altea (oddział na Costa Blanca Północna) i na Costa del Sol (Marbella/współpraca z zaprzyjaźnionym biurem).
Nasze adresy, mapki dojazdu i telefony w zakładce Kontakt

Współpraca z właścicielem w zakresie wynajmu nieruchomości
 

 • pewność generowania dochodu z inwestycji w Hiszpanii (przynajmniej 16 tygodniowe "obłożenie nieruchomości" w ciągu roku)
 • staramy się także o jak największe "obłożenie" w miesiącach jesiennych i zimowych Twojej nieruchomości. Intensywnie promujemy i reklamujemy naszą ofertę wakacji i wczasów w Hiszpanii w środkach masowego przekazu, prasie polskiej i zagranicznej, a szczególnie w internecie
 • odpowiedzialność, profesjonalizm i uczciwość ze strony agencji  IBERMAXX
 • nie musisz martwić się o opiekę domu w Hiszpanii. Pracownicy IBERMAXX doglądają nieruchomości gdy jesteś poza Hiszpanią
 • "Key holding" (przetrzymywanie kluczy). Podpisanie kontraktu usługi nad opieką nieruchomości
 • umieszczenie i promocja Twojej hiszpańskiej nieruchomości na stronie internetowej IBERMAXX Wynajmy, oraz w prasie, bezpłatnie
 • korzystanie ze swojej hiszpańskiej posesji do woli, wystarczy tylko powiadomić nas kilka tygodni wcześniej o planowanym przyjeździe
 • szybki przelew środków pieniężnych z wynajmu. Wczasowicze płacą z góry. Otrzymujesz środki najpóźniej do środy następnego tygodnia po zakwaterowaniu wczasowiczów w nieruchomości (do uzgodnienia)


Biura nieruchomości IBERMAXX w Hiszpanii oferują
 

 • bezpłatne dodanie nieruchomości do bazy wynajmów IBERMAXX
 • przetrzymywanie kluczy od apartamentu w naszych biurach w Hiszpanii
 • podpisanie kontraktu opieki nad nieruchomością
 • biegła znajomość dwóch języków obcych naszych pracowników (angielski, hiszpański)
 • doskonała znajomość specyfiki i realiów hiszpańskiego rynku nieruchomości i wynajmu
 • wieloletnie doświadczenie w hiszpańskich realiach wynajmu i sprzedaży
 • w IBERMAXX nie obiecujemy, tylko dostarczamy

  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z IBERMAXX, serdecznie zapraszamy na spotkanie z nami. Odwiedż nasze biura na Costa Blanca Południowa (biuro w Torrevieja) i na Costa Blanca Północna (biuro w L'Albir) wyślij maila, zadzwoń do nas.
    Pragniemy to Państwu jasno napisać. My nie obiecujemy gruszek na wierzbie, jak inni "eksperci" od nieruchomości w Hiszpanii, ani "stopy % z wynajmu" bo to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Prosze nam wierzyć. Nie daj sie nabrać "fachowcom od nieruchomości zagranicznych" w Polsce lub określających się numerami 1 w Polsce, lub innych "doświadczonych specjalistów od Hiszpanii". Lepiej być skromnym, ale prawdziwym i normalnym....
  Niestety, ostatnie lata kryzysu nie były najlepsze w wynajmie, ale cały czas intensywnie pracujemy i staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z efektów naszej pracy w zakresie wynajmu nieruchomości w Hiszpanii.
  Także zlikwidowano loty Ryanair z Gdańska, Poznania, Rzeszowa i Wrocławia do Alicante (informacje z grudnia 2012). To również ma wpływ na mniejszą odwiedzalność Costa Blanca. Mamy nadzieję iż rok 2014 będzie lepszy dla nas i dla Państwa.
   
KLUCZE-DO-NIERUCHOMOSCI   OPIEKA-NAD-NIERUCHOMOSCIA


Obowiązki właściciela nieruchomości

Bardzo ważny punkt. Prosimy, przeczytaj uważnie. W momencie, kiedy zdecydujesz się na oddanie swojego apartamentu, domu lub willi do naszego biura, ważne jest, abyś pamiętał o kilku istotnych rzeczach, mających ułatwić naszą współpracę i generowanie przychodów z wynajmu dla Ciebie.

Często się zdarza, iż właściciele nieruchomości, są przez większą część roku w Polsce, nie odwiedzając swojej posiadłości w Hiszpanii. Nagminnie się zdarza, iż w niezamieszkałej nieruchomości, po jakimś czasie, zostaje wyłączony prąd lub woda. Czasami wspólnota mieszkaniowa (Comunidad) dokonuje wymiany zamków np. do wejścia na basen lub na teren osiedla. Gdy właściciel nieruchomości nie płaci regularnie za czynsz, nie dostanie nowych kluczy.

Biuro IBERMAXX nie bierze żadnej odpowiedzialności za niepłacenie mediów przez właściciela nieruchomości. Regularne opłaty za prąd, wodę i czynsz, leżą tylko i wyłącznie w gestii właścicela. Wystarczy aby na Twoim koncie bankowym w Hiszpanii było zawsze kilkaset euro, a unikniesz wielu problemów i kosztów z tym związanych.

W wypadku kwaterowania turystów i braku prądu lub wody w apartamencie, lub jakichkolwiek innych utrudnień związanych z eksploatacją i dostępem do nieruchomości, odpowiedzialność spada wyłącznie na właściciela posesji.

W wypadku braku prądu, wody, kluczy do basenu, kluczy na teren urbanizacji, itp. nasi pracownicy w takim wypadku, są zmuszeni do przekwaterowania gości do innego apartamentu.
Często wczasowicze są bardzo niezadowoleni ze zmiany apartamentu, który rezerwowali. Z tego tworzą się negatywne opinie o naszej firmie. Niestety, jak to w Polsce, mało kto napisze, jeżeli jest z czegoś zadowolony.... To bardzo niesprawiedliwe w stosunku do nas i naszych pracowników.

Biuro IBERMAXX nie ma zamiaru psuć swojej renomy, marki i ciężkiej pracy, włożonej w budowę i rozwój firmy z winy nieodpowiedzialnych właścicieli nieruchomości, którzy nie płacą za swoje media lub którzy mało interesują się swoją nieruchomością.

Z właścicielami którzy nie płacą  na czas za prąd, wodę lub czynsz, biuro IBERMAXX nie będzie współpracować. W wypadku konieczności zapłacenia za prąd lub wodę, oraz wysłaniem naszego pracownika do biur Iberdrola (prąd) i Agamed (woda), zostanie naliczona opłata, za wysłanie pracownika IBERMAXX do tychże instytucji.
Opłacenie prądu lub wody na miejscu, wiąże się czasami z kilkugodzinowym oczekiwaniem w kolejce!

Czekaj cierpliwie na przelew środków pieniężnych z wynajmu. W Hiszpanii przelew z jednego konta bankowego na drugie czasami zajmuje 3, 4 dni. Banki w Hiszpanii są otwarte tylko do 14.00. Nie zawsze nasi pracownicy mają czas na wpłacenie środków. Czasami zatrzymują nas inne, ważne rzeczy.
Pamiętaj. Żadne inne firmy ani instytucje, zajmujące się wynajmem w Hiszpanii, nie przesyłają pieniędzy dla właściciela tak szybko, jak robi to IBERMAXX. W momencie wysłania pieniędzy na twoje konto, dostajesz maila z kwotą, oraz terminem za wynajem.

IBERMAXX sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii

Głównym profilem firmy IBERMAXX pozostaje sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii.
Specjalizujemy się w dwóch regionach Hiszpanii:
-Costa Blanca południowa, biuro w Torrevieja
-Costa Blanca północna, biuro w Playa Albir w Altea (miejscowość L'Albir)
-Costa del Sol, biuro w Marbella (współpraca z lokalną agencją)
Dla naszych klientów kupujących w IBERMAXX oferujemy najlepsze warunki współpracy w zakresie późniejszego wynajmu nieruchomości w Hiszpanii.

Zakup nieruchomości w tym przepięknym i przyjaznym kraju to wspaniały pomysł i krok to zmiany swojej obecnej rzeczywistości. Zarówno patrząc z punktu widzenia inwestora szukającego lokaty kapitału i możliwości pomnożenia swoich oszczędności, jak i osoby szukającej domu, czy też miejsca zamieszkania w ciepłym klimacie Hiszpanii południowej, na zasłużonej emeryturze w późniejszym etapie życia.
Coraz częściej dochodzimy do tego samego wniosku co Anglicy, Niemcy lub Skandynawowie. Lepiej zimy i jesienie spędzać na południu Europy niż "marznąć" w swoim kraju na północy lub wschodzie Europy.
Głównie ze względu na klimat jak i łatwość dojazdu, południowa Hiszpania, oraz wyspy należące do jej terytorium cieszą sią olbrzymim NIERUCHOMOSCI-HISZPANIA-SPRZEDAZzainteresowaniem inwestorów i zwykłych obywateli szukających ciepła, ciszy i spokoju. Od dobrych już kilku lat wzrasta zainteresowanie obywateli polskich zakupem nieruchomości w Hiszpanii. Po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku, każdy jej obywatel może zakupić jakąkolwiek nieruchomość, działkę, parcelę, mieszkanie, apartament, dom lub willę na terenie Hiszpanii, bez żadnych dodatkowych zezwoleń, (art. 12 Traktatu ustanawiającego Wspólnotę Europejską).

Jedynym dokumentem jaki musi posiadać osoba planująca zakup nieruchomości w Hiszpanii jest tzw. Numer N.I.E. (Numero de Identificacion de Extranjero). Numer ten można łatwo i szybko otrzymać na Policia Nacional, po złożeniu wypełnionego wniosku, po ok 4 do 10 dni w zależności od regionu Hiszpanii. Numer ten jest bardzo ważny i podobny jest do naszego polskiego NIP-u. W późniejszym okresie, przy eksploatacji czy sprzedaży nieruchomości, służy on jako identyfikacja podatkowa we wszystkich formalnościach związanych z nieruchomością na terenie Hiszpanii. Następnym krokiem, przy kupnie nieruchomości i ważnym dla transakcji kupna, jest założenie w hiszpańskim banku konta bankowego. Konto to później służyć będzie do przeprowadzenia płatności u notariusza, czy w późniejszym czasie, służyć będzie do różnego rodzaju opłat (elektryczność, woda, czynsz od nieruchomości), oraz podatków w Hiszpanii.
Pragniesz kupić nieruchomość w Hiszpanii?
Zobacz najnowsze oferty IBERMAXX (link do strony IBERMAXX sprzedaż, otwiera się w nowym oknie) nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż

  Powiązane linki związane z użytkowaniem nieruchomości w Hiszpanii

  Przeprowadzka do Hiszpanii
  Praktyczne rady dla osób przeprowadzających się do Hiszpanii. Jak unikać kłopotów i nie dać się
  zwariować w pierwszych dniach na południu Hiszpanii. Pierwsze kroki w Hiszpanii

  Emerytura w Hiszpanii
  W końcu podjąłeś tę mądrą decyzję? Masz już dośc zimnej Polski i problematycznego kraju?
  Zobacz jak wygląda życie emeryta w Hiszpanii. Praktyczne rady od Ibermaxx

  Rachunek za prąd w Hiszpanii
  Informacje o systemie dostarczania energii elektrycznej na południu Hiszpanii
  Temat może banalny, ale warty uwagi, jeżeli posiadasz dom lub mieszkanie w Hiszpanii
  Wszystko co powinieneś wiedzieć kiedy wyłączą Ci energię elektryczną


Koszty zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Istotne jest, aby przed odbyciem wizyty rekonesansowej w Hiszpanii, dokładnie się przygotować do zakupu, kalkulując stosowne finanse, które umożliwią inwestycję w Hiszpanii. Będzie to determinować możliwość złożenia rezerwacji na daną nieruchomość. Koszty te wynoszą w przybliżeniu 10% wartości nieruchomości którą zamierzamy kupić i tak w przybliżeniu wyglądają koszty zakupu nieruchomości w Hiszpanii.
-IVA 7% (hiszpański odpowiednik naszego polskiego VATu. Jest wliczony w opłaty lub płacony oddzielnie po przygotowaniu nieruchomości do zapisania aktu własności, jako 7% deklarowanej wartości transakcji.
-opłata notarialna (pobierana przez notariusza) za sporządzenie umowy kupna-sprzedaży, która wynosi od 0,4% do 0,8% ceny nieruchomości
-opłata za wpis do księgi wieczystej, która wynosi od 0,4% do 0,02 % ceny nieruchomości
Więcej o podatkach, notariuszu, opłatach skarbowych, kosztach zakupu nieruchomości w Hiszpanii (link do strony IBERMAXX sprzedaż, otwiera się w nowym oknie) na naszej stronie sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii IBERMAXX w zakładce "Informator".

Umowa kupna-sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii

Według hiszpańskiego prawa i Kodeksu Cywilnego, umowa kupna-sprzedaży ma formę aktu notarialnego, zawartego u notariusza w języku hiszpańskim. Obywatel Polski kupujący nieruchomość w Hiszpanii, ma prawo prosić tłumacza przysięgłego, aby był obecny podczas podpisania aktu notarialnego. Treść aktu notarialnego można przetłumaczyć wcześniej u dowolnego tłumacza przysięgłego w Polsce. W Hiszpanii Księga Wieczysta (Libro Hipotecario), jest instytucją prawną, przez którą, realizuje się jawność posiadania (własności i praw rzeczowych). W Hiszpanii normami prawnymi regulującymi funkcjonowanie systemu rejestrowego i hipotecznego są: Ustawa o Hipotekach z dnia 08.02.1946r i regulamin Hipotek z dnia 14.02.1947r z późniejszymi poprawkami i także Kodeks Cywilny. Hiszpański system Księgi Wieczystej łączy w sobie elemynty dwóch systemów: niemieckego i francuskiego. Czyli podsumowując: funkcjonowanie księgi wieczystej w Hiszpanii, w praktyce, nie różni się od funkcjonowania Polskich Ksiąg Wieczystych (nadzorowanych w Polsce przez Sędziów Sekcji Ksiąg Wieczystych). Przed zakupem nieruchomości należy sprawdzić w rejestrze tzw. "Nota simple". Przeprowadza to prawnik IBERMAXX w procesie zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Proces zakupu nieruchomości w Hiszpanii przez IBERMAXX

-wizyta rekonasensowa na Costa del Sol lub na Costa Blanca w Hiszpanii. Najlepiej przyjechać do nas poza sezonem letnim, jest to uwarunkowane wysokimi temperaturami panującymi w miesiącach letnich co nie sprzyja oglądaniu i wyszukiwaniu swojego wymarzonego domu w Hiszpanii. Także część instytucji w Hiszpanii, jak notariusz czy wszelkiego rodzaju biura, mogą nie pracować w pełni sił, w miesiącach letnich.

-przylot do Alicante (Costa Blanca) lub Malaga (Costa del Sol). Bezpłatny odbiór IBERMAXX z lotniska w Alicante lub Malaga. Jako zakwaterowanie na czas poszukiwania swej nieruchomości rekomendujemy naszą ofertę wynajmu nieruchomości, którą możecie zobaczyć na naszej stronie wynajmu nieruchomości w Hiszpanii. IBERMAXX Wynajmy. Możesz skorzystać z naszych apartamentów na czas poszukiwań i rozejrzenie się w "terenie".

-po znalezieniu swojej wymarzonej nieruchomości w Hiszpanii, następnym krokiem jest jej rezerwacja. Może to być najpierw werbalna rezerwacja, informująca sprzedającego iż jesteśmy na prawdę zainteresowani danym lokum. Po czym następuje właściwa rezerwacja, w zależności od wymagań sprzedającego czy dewelopera jest to kwota od 3.000€ do 6.000€ na poczet rezerwacji danej nieruchomości.

-w zależności od sytuacji finansowej nabywającego, zachodzi potrzeba zaciągnięcia kredytu hipotecznego. IBERMAXX przeprowadzi Państwa przez cały proces zaciągania kredytu hipotecznego w Hiszpanii. W tej chwili, w obecnej sytuacji ekonomicznej w jakiej znajduje się Hiszpania (rok 2011) z doświadczenia wiemy, iż ciągle stosunkowo bez problemów dla klientów IBERMAXX możemy zaoferować kredyt hipoteczny na 70-80% wartości nieruchomości. W zależności od nieruchomości.
Więcej o procesie zakupu nieruchomości w Hiszpanii (link do strony IBERMAXX sprzedaż, otwiera się w nowym oknie) odwiedź stronę sprzedaży IBERMAXX, zakładka "Zakup" na stronie sprzedaży IBERMAXX nieruchomości.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij