Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Wrocław tłumacz języka hiszpańskiego

Wrocław - tłumaczenia języki obce - hiszpański. Tutaj lista tłumaczy języka hiszpańskiego we Wrocławiu w województwie Dolnośląskim. Tłumacze hiszpańsko polscy i polsko hiszpańscy we Wrocławiu. Sprawdź ceny za tłumaczenia z języka obcego we Wrocławiu, z polskiego na hiszpański.

Lista firm i biur we Wrocławiu, zajmujących się tłumaczeniami dokumentów z języka polskiego na język hiszpański, oraz z języka hiszpańskiego na język polski. Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykle i tłumaczenia ustne. Jeżeli szukasz informacji o tłumaczach z języka obcego w Łodzi, poniżej lista dostępnych firm, biur, instytucji i osób prywatnych zajmujących się takimi tłumaczeniami.

Tutaj przydatne informacje dla osób szukających firm zajmujących się tłumaczeniami z języków obcych na polski i odwrotnie we Wrocławiu i województwie Dolnośląskim.
Tłumaczenia dla osób fizycznych jak również profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla przedsiębiorstw handlowych i zakładów przemysłowych współpracujących z hiszpańskimi firmami w Polsce i firmami w Hiszpanii. Podczas poszukiwania tłumacza języka obcego na terenie naszego kraju i we Wrocławiu, warto zwrócić uwagę na referencje firmy tłumaczącej lub osoby, oraz sprawdzić czy posiada odpowiednie uprawnienia i dokumenty na prowadzenie biura tłumaczeń w Łodzi, oraz potwierdzanie dokumentów, jako tłumaczenie przysięgłe.

Czasami tego typu tłumaczeniami zajmują się również szkoły języka hiszpańskiego w Łodzi i okolicach. Także czasami studenci hispanistyki/iberystyki i języka hiszpańskiego oferują tłumaczenia. Zawsze warto zapytać w takiej placówce, czy ktoś nie zna tłumacza języka hiszpańskiego we Wrocławiu.

TŁUMACZENIA-JĘZYK-HISZPAŃSKI-WROCŁAW

Czasami same szkoły języka hiszpańskiego we Wrocławiu podejmują się takich tłumaczeń, oferując konkurencyjne ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański. Warto wcześniej zapytać o cenę tłumaczenia z hiszpańskiego na polski lub odwrotnie. Zwykle pobierane są opłaty za ilość znaków lub za tzw. stronę rozliczeniową.

Niektóre firmy tłumaczące we Wrocławiu, robią tłumaczenia ekspresowe, natomiast na niektóre tłumaczenia trzeba czekać aż kilka tygodni. Z reguły dobry tłumacz we Wrocławiu i profesjonalne biuro tłumaczeń we Wrocławiu, powinno poinformować nas, na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański.

Masz biuro tłumaczeń we Wrocławiu? Brakuje tu Twojej firmy lub biura? Napisz lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dodamy adres Twojej firmy we Wrocławiu do naszej listy tłumaczy języka hiszpańskiego we Wrocławiu i w województwie Dolnośląskim.

Tłumacze języka hiszpańskiego we Wrocławiu

Bocanegra Consultores

ul. Agrestowa 22 (boczna Wojszyckiej).
Dojazd z centrum ul. Ślężną lub Sudecką, od autostrady ul. Wyścigową.
Telefon/faks 0048 71 360 82 81
Telefon komórkowy 0048 606 692 754

Kazimierz Gołębiowski

ul. Kazimierska 7/18
51-657 Wrocławtel. kom. /tel. movil (0048) 696 884 388
tel./fax (0048) 71 372 90 09

El Universo

Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej
ul. Krasińskiego 15a/4
50-449 Wrocław
tel. 0048 71 79 59 295
tel. 0048 882 177 142
tel. 0048 505 119 509

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij