Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Gliwice tłumacz języka hiszpańskiego

Gliwice tłumaczenia. Informacje o tłumaczeniach z języka obcego w Gliwicach. Tłumacze z języków obcych w Gliwicach. Lista tłumaczy przysięgłych w Gliwicach i w województwie śląskim. Instytucje i osoby prywatne zajmujące się tłumaczeniami z hiszpańskiego na polski lub z polskiego na język hiszpański. Tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne i tłumaczenia przysięgłe w Gliwicach.Tutaj znajdziesz listę biur tłumaczeń w Gliwicach, obsługujące również klientów z pobliskich miast w pobliżu Gliwic, takich jak Rybnik, Zabrze, Rydułtowy i inne miejscowości w okolicach Gliwic w województwie śląskim.

Tłumaczenia w Gliwicach dla osób fizycznych, także profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla zakładów przemysłowych, instytucji handlowych i firm współpracujących z firmami hiszpańskimi w Polsce i firmami hiszpańskimi w Hiszpanii.

Kiedy rozpoczniesz poszukiwania biura tłumaczeń lub tłumacza hiszpańskiego w Gliwicach, warto sprawdzić opinie o tłumaczu w internecie, oraz sprawdzić referencje tłumacza hiszpańskiego. Warto także sprawdzić czy taki tłumacz posiada odpowiednie referencje, oraz dokumenty poświadczające, iż tłumaczenie wykonane dla nas będzie tłumaczeniem przysięgłym, a nie zwykłym tłumaczeniem. To niezwykle ważne w przypadku tłumaczenia bardzo ważnych dokumentów z hiszpańskiego np. dokumentów związanych z procesem zakupu nieruchomości w Hiszpanii przez obcokrajowca.
Warto dobrze sprawdzić czy tłumacz ma pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej i wpis do KRS.

W niektórych wypadkach tłumaczeniami z hiszpańskiego zajmują się szkoły języka hiszpańskiego w Gliwicach i okolicach województwa śląskiego. Podczas poszukiwania tłumacza języków obcych w Gliwicach, warto zapytać w tego typu placówce oświatowej nauczającej hiszpańskiego, czy ktoś z nauczycieli hiszpańskiego nie zna osoby lub sama osoba, nie zajmuje się tłumaczeniami języka hiszpańskiego. Wtedy takie tłumaczenie może nas mniej kosztować niż tłumaczenie przez biuro tłumaczeń w Gliwicach lub w Katowicach w województwie Śląskim.

GLIWICE-TŁUMACZENIA

Warto przed potwierdzeniem zlecenia tłumaczenia z języka obcego, zapytać i ustalić cenę za tłumaczenie z hiszpańskiego w Gliwicach lub tłumaczenia z polskiego na hiszpański w Gliwicach. Tłumacz zwykle pobiera za ilość znaków na stronie. Jest to tzw. strona rozliczeniowa. Warto też uściślić ile znaków znajduje się na stronie rozliczeniowej za tłumaczenie. Niektóre firmy tłumaczeń z języków obcych w Gliwicach, wykonują tłumaczenia ekspresowe, w niektórych wypadkach na tłumaczenie trzeba czekać kilka tygodni.

Szanujący się tłumacz powinien poinformować nas na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i dotrzymać terminu oddania pracy do rąk klienta. Powinniśmy też mieć podane do wiadomości jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z hiszpańskiego na polski w Gliwicach.

Posiadasz biuro tłumaczeń w Gliwicach? Języki obce to Twoja domena biznesowa w Gliwicach? Brakuje tutaj Twojego biura tłumaczeń w Gliwicach? Zadzwoń do nas. Bez żadnych kosztów dodamy informacje o Twoim biurze tłumaczeń w Gliwicach w województwie Śląskim do naszej bazy informacyjnej związanej z Hiszpanią.

Tłumacze języka hiszpańskiego w Gliwicach

Małgorzata Armijos

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego w Gliwicach
ul. Opawska 20/6
44-100 Gliwice
woj. Śląskie
tel. 0048 605 338 033

Biuro Tłumaczeń Obcojęzycznych Lingua

Krzysztof Panaszek Tłumacz przysięgły języka francuskiego i hiszpańskiego
ul. Barlickiego 19, lokal 11
44-100 Gliwice
woj. Śląskie
tel. 0048 32 230 71 52
tel. kom. 0048 604 216 579
fax: 0048 32 230 71 52

Dorota Kęsik Szlęzak

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego
ul. Sowińskiego 29/14
40-018 Katowice
woj. Śląskie
tel: 0048 32 256 48 13
fax: 0048 32 256 48 13

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij