Waluta:

Wyszukaj na stronie

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

O nas

Witamy w serwisie IBERMAXX -  wynajem nieruchomości w Hiszpanii

Zaplanuj wypoczynek w Hiszpanii z IBERMAXX wynajmy. Wynajmij apartament na wakacje i noclegi w Hiszpanii przez nasz portal. Serdecznie witamy na stronie IBERMAXX wynajem i serwisie internetowym  www.hiszpania-apartamenty.pl To strona internetowa sekcji wynajmu, biura nieruchomości zagranicznych IBERMAXX w Hiszpanii.
Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w Hiszpanii, przejdź na stronę internetową IBERMAXX sprzedaż, pod adresem www.ibermaxx.pl (lub www.hiszpanskie-nieruchomosci.pl). Strona IBERMAXX sprzedaż, otworzy się w nowym oknie. Oferty sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii i przejście do drugiego serwisu internetowego IBERMAXX sprzedaż jest dostępne z każdej strony naszego serwisu noclegowego.

Jeżeli nosisz się z zamiarem zakupu nieruchomości w Hiszpanii, sprawdź co oferujemy dla osób, które kupią u nas nieruchomości.
Agencja IBERMAXX, jako jedyna taka firma o polskim pochodzeniu, posiada dwa, oddzielne serwisy internetowe poświęcone sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii, oraz wynajmom nieruchomości w Hiszpanii. Sprawdź przy okazji aktualną ofertę dla właścicieli nieruchomości w Hiszpanii

Ten serwis, to nie tylko oferta noclegów w Hiszpanii, ale także tysiące stron poświęconych cudownej Hiszpanii, o każdym regionie, każdym mieście i każdym szczególe związanym z podróżą do Hiszpanii, wakacjami w Hiszpanii, jak również z zakupem nieruchomości i przeprowadzką do Hiszpanii. Poznasz jak zacząć stawiać pierwsze kroki w Hiszpanii po przeprowadzce do tego kraju. Znajdziesz tutaj kompendium wiedzy o tym kraju i praktycznie wszystko co wiąże się z zamieszkaniem w Hiszpanii i posiadaniem tutaj nieruchomości zagranicznej. Tego typu informacje na pewno przydadzą się podczas podejmowania decyzji o zakupie domu w Hiszpanii lub apartamentu wakacyjnego w Hiszpanii.

Zaplanuj wakacje w Hiszpanii

Zapraszamy na wypoczynek wakacyjny w naszych apartamentach na wynajem w Hiszpanii. W ofercie, posiadamy apartamenty 4, 6, 8 i 12 osobowe, domy na wynajem, oraz wille wieloosobowe, głównie na wybrzeżu Costa Blanca, oraz Costa del Sol. Mamy także w ofercie wynajmu domki, bungalowy, szeregówki i luksusowe penthousy, oraz wieloosobowe wille na wynajem w Hiszpanii, na noclegi i wakacje w Hiszpanii.

Większość naszych apartamentów i domów na wynajem,  leży na wybrzeżach Costa Blanca (część północna, na płn. od miasta Alicante i część południowa, na płd. od Alicante), oraz na wybrzeżu Costa del Sol (okolice Marbella i Puerto Banus).
Na tych dwóch, hiszpańskich regionach, koncentruje się działalność agencji nieruchomości i wynajmu, IBERMAXX.

Szukasz ofert wakacji i wczasów w Hiszpanii z dojazdem własnym? Możliwości wypoczynku w Hiszpanii? Jesteś indywidualistą? Lubisz być niezależny na swoich wakacjach lub wczasach zagranicznych?
Nie przepadasz za zorganizowanym wypoczynkiem w hotelach i ośrodkach wczasowych w Hiszpanii? Byłeś już na wybrzeżu Costa Brava, chciałbyś poznać południowe wybrzeża Hiszpanii? Chciałbyś spędzić swoje letnie wakacje w Hiszpanii w trochę inny sposób? Jeżeli odpowiedz brzmi tak, to z pewnością nasza oferta wynajmu domów, apartamentów i willi na Costa Blanca, oraz Costa del Sol w Hiszpanii, przypadnie ci do gustu.
Jesteśmy obecni w Hiszpanii od roku 1999. W roku 2007 powstał "Ibermaxx Wynajmy" na Polskę i zrodził się portal internetowy www.hiszpania-apartamenty.pl W tej chwili "Ibermaxx Wynajmy" to kilku pracowników i dwa oddziały na Costa Blanca i na Costa del Sol w Hiszpanii.

Dla naszego klienta, staramy się zaoferować coś trochę innego, od standardowych wakacji w hotelu, w Hiszpanii. Oprócz wczasów, wakacji i urlopów w Hiszpanii (głównie na Costa Brava), jakie oferują biura podróży w Polsce lub w Niemczech, oferujemy turyście coś więcej i o wiele korzystniejszej cenowo jakości produkt. Wynajęcie domu, apartamentu lub willi, daje wczasowiczom niezależność, komfort, wspaniałe warunki do rodzinnego wypoczynku, a przede wszystkim, dobrą cenę za nocleg w Hiszpanii. Często bywają to wakacyjne nieruchomości z kilkoma sypialniami i basenem, bądź to wspólnym lub basenem prywatnym, w przypadku willi na wynajem.

Biuro Ibermaxx w Hiszpanii
Biuro IBERMAXX w Torrevieja na Costa Blanca w Hiszpanii

Nowy oddzial biura IBERMAXX w Albir (Altea)
Oddział IBERMAXX w Albir (Altea) Costa Blanca północna

EL-CAMPELLO-BIURO-NIERUCHOMOSCI
Oddział IBERMAXX w
El Campello (Alicante)

W chwili obecnej 80% naszych wypoczywających w Hiszpanii stanowią wczasowicze z Polski i to głównie dla nich skierowana jest nasza oferta, oraz kampania reklamowo promocyjna na dziś i na przyszłość. Wynajem apartamentów, mieszkań, domów i willi jest to stosunkowa nowa forma wypoczynku i gorąco zachęcamy do skorzystania z takiej formy wakacji na hiszpańskich wybrzeżach: Costa del Sol i Costa Blanca.
Ktoś, kto choćby raz, skorzystał z takiej formy wypoczynku w Hiszpanii, jaką jest wynajem domów, apartamentów i willi, rzadko wraca do zorganizowanych wczasów i wakacji w Hiszpanii w hotelach, aczkolwiek na naszej stronie znajdziesz również oferty hoteli w Hiszpanii.

Doświadczenie na hiszpańskim rynku od 1999 r.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy chyba na jednym z najbardziej wymagających rynków turystycznych w Europie, czyli Hiszpanii. Obecnie, zarządzamy ponad 100 apartamentami, mieszkaniami, domkami i willami w okolicach Alicante na Costa Blanca i Malaga na Costa del Sol. W tak atrakcyjnych miejscowościach turystycznych jak: Torrevieja, obszar Orihuela Costa, Punta Prima, Cabo Roig, La Zenia, Villamartin i na Costa del Sol w Marbella, Nueva Andalucia i Puerto Banus, Elviria, Las Chapas.

Większość naszych obiektów na wynajem, pochodzi od prywatnych właścicieli, z Polski i zagranicy, którzy wcześniej zakupili nieruchomości przez nasze biuro sprzedaży nieruchomości. Jeżeli chciałbyś oddać swoją nieruchomość do naszego biura, skontaktuj się z jednym, z naszych pracowników, z sekcji wynajmu IBERMAXX.

Zarządzanie nieruchomością

Na zarządzanie domami, willami i apartamentami w Hiszpanii, składa się kilka, bardzo istotnych elementów mających wpływ na sukces w branży nieruchomości zagranicznych. W tym jest, dotarcie do grupy turystów/klientów, których sposobem na dobry wypoczynek w Hiszpanii, jest zakwaterowanie w apartamentach, domkach lub willach na hiszpańskich wybrzeżach, gdzie działamy. Drugim elementem zarządzania zagraniczną nieruchomością, jest obsługa wypoczywających turystów na miejscu w Hiszpanii, czyli przyjęcie do nieruchomości, wydanie kluczy do apartamentu, oraz zadbanie o dobry wypoczynek, służąc radą, dyspozycyjnością i kompetentną informacją.
Kolejnym elementem dobrego zarządzania obiektem mieszkaniowym, jest sprzątanie nieruchomości, oraz przygotowanie ich pod kolejnych turystów i wczasowiczów. Wszystkie te elementy zarządzania nieruchomościami, składają się na dobre i kompleksowe zarządzanie każdą jednostką mieszkalną, która sprosta naszym oczekiwaniom, wobec tak wymagającego rynku, jaką jest hiszpański rynek turystyczny, oraz hiszpański rynek nieruchomości turystycznych.
Nasza wyszukiwarka noclegów w Hiszpanii, pozwala na szybkie i wygodna znalezienie noclegów na hiszpańskich, południowych wybrzeżach, spełniające indywidualne potrzeby klienta.

Gdzie działamy i gdzie wynajmujemy wille, domy i apartamenty?

Główne siedziby IBERMAXX znajdują się w miejscowościach Torrevieja, oraz Albir, na Costa Blanca, 45km na południe od Alicante (Torrevieja) i 45km na północ od Alicante (biuro w Albir).  Oddział IBERMAXX na Costa del Sol znajduje się w miejscowości Marbella (współpraca z innym biurem). Dokładny adres biur, oraz dojazd do IBERMAXX zobacz w zakładce Kontakt.
Zdecydowana większość naszych obiektów na wynajem, znajduje się na wybrzeżu Costa Blanca (część na południe i na północ od Alicante), oraz na Costa del Sol. To na tych dwóch wybrzeżach hiszpańskich, koncentruje się nasza działalność.

Biuro Ibermaxx Agencja Nieruchomości na Costa Blanca w Hiszpanii
Biuro IBERMAXX w Torrevieja (Alicante) na Costa Blanca w Hiszpanii

Nowe biuro Ibermaxx w Albir (Altea)
Biuro IBERMAXX w Albir (Altea) Costa Blanca północna

TRZECIE-BIURO-IBERMAXX-HISZPANIA
Biuro IBERMAXX w El Campello (Alicante)

Działania naszej agencji obejmują w chwili obecnej, głównie Costa Blanca i Costa del Sol. W ofercie na wynajem posiadamy domy, apartamenty i wille w okolicach Alicante i Torrevieja, wybrzeże Orihuela Costa, Punta Prima, Cabo Roig, Playa Flamenca, Los Balcones, Los Altos, La Florida, La Zenia, Campoamor i inne lokalizacje.
Na wybrzeżu Costa del Sol, domy i apartamenty, okolice Marbella, Puerto Banus, Estepona, Elviria, Las Chapas, Cabopino, San Pedro del Alcantara i Nueva Andalucia.

Agencja nieruchomości IBERMAXX w polskich mediach

Od kilku lat prowadzimy intensywne kampanie reklamowe w polskich mediach i środkach masowego przekazu, ale najczęściej i najszybciej znajdziesz nasz w internecie. To nasze główne medium i środek z informacją, dotarcia do klienta. Ogłoszenia i artykuły IBERMAXX w prasie, w Polsce: Neewsweek Polska, tygodnik Wprost, Polityka, Forbes Polska, czasopismo Angora, prasa lokalna, prasa w Wielkiej Brytanii, Holandii i Belgii.
Intensywnie pracujemy cały rok nad poszerzaniem i ulepszaniem naszej oferty, oraz serwisów wynajmu domków wakacyjnych, willi, mieszkań i apartamentów w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol i Costa Blanca w Hiszpanii.

Ibermaxx w mediach

Z naszym produktem i naszymi serwisami, pragniemy dotrzeć do konsumenta, poszukującego właśnie takiej formy wypoczynku w Hiszpanii. W parze, idzie wysokiej jakości serwis internetowy, oraz wysokiej jakości obsługa wczasowiczów na miejscu w Hiszpanii. Pracownicy IBERMAXX wynajmy, starają się aby wczasowicze byli zadowoleni i wyjeżdżali uśmiechnięci z Hiszpanii. Zatrudniamy kilku kompetentnych pracowników na miejscu w Hiszpanii (Costa Blanca i Costa del Sol), aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. IBERMAXX zaprasza na wakacje i wczasy do Hiszpanii przez cały rok.

IBERMAXX sprzedaż nieruchomości na Costa Blanca i Costa del Sol

Główną działalnością firmy, pozostaje sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii. Specjalizujemy się w wybrzeżu Costa del Sol, oraz Costa Blanca. Byłeś w Hiszpanii? Chciałbyś tu zamieszkać lub zainwestować w nieruchomość? Obecny kryzys w Hiszpanii, to najlepszy czas na inwestycje w hiszpańskie nieruchomości. Ceny mieszkań i domów są teraz bardzo niskie. Teraz bardzo tanie nieruchomości w Hiszpanii.

W IBERMAXX znajdziemy dla Ciebie najlepszą nieruchomość, a także najlepsze finansowanie w postaci kredytu hipotecznego w Hiszpanii. Odwiedź stronę www.ibermaxx.pl i zapoznaj się z aktualnymi ofertami z Costa del Sol i Costa Blanca. Zapraszamy do naszych biur w Albir (Altea) - Costa Blanca północna, biura w Marbella (Costa del Sol) i biura w Torrevieja (Costa Blanca południowa).

  Powiązane linki związane z zakupem nieruchomości w Hiszpanii

  Opłacalność inwestycji w Hiszpanii
  Dowiedz się więcej dlaczego warto w tej chwili inwestować w Hiszpanii.
  Dlaczego i w co inwestować w Hiszpanii. Kompendium praktycznej wiedzy o inwestycjach w Hiszpanii

  Przeprowadzka do Hiszpanii
  Praktyczne rady dla osób przeprowadzających się do Hiszpanii. Jak unikać kłopotów i nie dać się
  zwariować w pierwszych dniach, w południowej Hiszpanii. Pierwsze kroki w Hiszpanii

  Emerytura w Hiszpanii
  W końcu podjąłeś tę mądrą decyzję? Masz już dość zimnej Polski i zawsze problematycznego kraju?
  Zobacz jak wygląda życie emeryta w Hiszpanii. Praktyczne rady od Ibermaxx
  Informacje nie tylko dla tych odchodzących z czynnego życia zawodowego

 O Hiszpanii ... prawie wszystko - spis treści
 Alfabetyczny spis treści wszystkich artykułów i stron w serwisie IBERMAXX wynajem.
 Kilka tysięcy ciekawych informacji o Hiszpanii pisanych na przestrzeni kilku lat działalności naszej agencji.
 Praktyczne, ciekawe, informacje o Hiszpanii, pisane z punktu widzenia osoby mieszkającej w Hiszpanii.
 Polecamy nie tylko dla planujących wakacje i wypoczynek w Hiszpanii


Misja IBERMAXX - nie tylko sprzedajemy - my znamy i kochamy Hiszpanię

Od początku chcieliśmy być inni, skuteczniejsi i .. co tu dużo ukrywać ... lepsi od innych. Nie działamy na "odległość", jesteśmy na miejscu w Hiszpanii. Nie chcemy przekazywać polskich smutnych tradycji w Hiszpanii, chcemy wykorzystać styl życia Hiszpanii i olbrzymi potencjał tego kraju. W naszej firmie i dla naszych klientów, staramy się zaoferować coś innego i trochę lepszego od polskiej rzeczywistości, polskiej mentalności i polskich "klimatów", podczas przeprowadzania jakiejkolwiek transakcji.

U nas ma być wszystko jasne i klarowne dla klienta....od początku do końca...
Nieraz nie jest to łatwe, ale staramy się bardzo, aby klient dostał to czego szuka i odszedł zadowolony i z uśmiechem na twarzy.
Jesteśmy Polakami, a większość pracowników u nas to Polacy, ale pragniemy pokazać tę lepszą Polskę naszym klientom, naszym rodakom, Hiszpanom i całemu światu.
Takie było założenie od początku powstania firmy.

Jeżeli szukasz dobrej, doświadczonej, odpowiedzialnej i trochę innej od polskich realiów, agencji nieruchomości zagranicznych, skorzystaj z naszych usług sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Szukasz kredytu hipotecznego, aby sfinalizować swój zakup w Hiszpanii? Zdobycie kredytu hipotecznego dla naszego klienta, to nasza specjalność, zostaw wszystko w naszych rękach, znajdziemy dla Ciebie najlepszy bank w Hiszpanii w którym najlepiej zaciągnąć kredyt hipoteczny. Odwiedź nas w Hiszpanii, skorzystaj z naszych usług i polecaj nas innym.
Zapraszamy do IBERMAXX. Dzwoń, pisz i kontaktuj się z nami.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij