Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Ibiza

Mapa Ibiza. Sprawdź na mapie gdzie leży Ibiza. Poniżej w naszym przewodniku po Hiszpanii prezentujemy mapę Ibizy. Jest to interaktywna mapa Ibizy, co oznacza iż możesz manipulować mapą Ibizy. Mapę można przybliżać i oddalać małym suwakiem w lewym górnym rogu mapy Ibizy. Ibiza leży najbliżej od Półwyspu Iberyjskiego z wszystkich Wysp Balearów, takich jak Majorka, Minorka i pobliska Formentera. Najbliżej z Ibizy jest na Formenterę, również piękną wysepkę na Morzu Śródziemnym. Można wziąć prom z Ibizy na Formenterę. Informacje na temat połączeń promowych pomiędzy Wyspami Balearów, znajdziesz w rozdziale naszego przewodnika po Balearach.

Wyspa jest świetnie skomunikowana z pozostałymi wyspami balearskimi jak również z Półwyspem Iberyjskim i resztą Hiszpanii. Łatwo jest wziąć prom i wrócić na kontynent. Są dostępne także tanie połączenia lotnicze z Hiszpanii na Ibizę.
Mapę Ibizy można przeglądać w trzech opcjach, tzn. jako zwykłą mapę Ibizy, mapę satelitarną Ibizy, oraz mapę hybrydową, czyli połączenie obydwu wcześniejszych opcji przeglądania mapy Ibizy.
Jeżeli planujesz wakacje na Ibizie, będziesz poszukiwał swojego hotelu lub noclegu. Warto wtedy posłużyć się naszą mapą Ibizy.

Na mapie Google łatwo i szybko można znaleźć każdą lokalizację na Ibizie, zarówno hotel jak i ulicę na której zlokalizowany jest nasz ośrodek wypoczynkowy. Korzystaj z mapy Ibizy na naszej stronie i zaplanuj swoje pierwsze wakacje na Ibizie.
Internauci w poszukiwaniu mapy Ibizy w internecie, często wpisują hasła związane z Ibizą i najczęstsze poszukiwane frazy związane z mapą Ibizy to: gdzie leży Ibiza? Gdzie leży Ibiza w Hiszpanii? Gdzie znajduje się lotnisko na mapie Ibizy? Jak dojadę z lotniska na Ibizie do centrum Ibizy? Gdzie mogę znaleźć darmową mapę Ibizy w internecie?

Ibiza mapa

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij