Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Wiadomości Hiszpania

Najnowsze wiadomości z Hiszpanii i hiszpańskie gazety z bieżącymi informacjami z Hiszpanii. Poniżej wiadomości hiszpańskie w naszym internetowym przewodniku po Hiszpanii. Bieżące informacje o stanie gospodarki i aktualnych sprawach, prosto z Hiszpanii. Prezentujemy bezpośredni "feed" z najbardziej poczytnego dziennika hiszpańskiego tj. gazety hiszpańskiej "El Pais".

Tu znajdziesz bieżące informacje z Hiszpanii, wiadomości ekonomiczne i wiadomości o aktualnym stanie gospodarki hiszpańskiej, informacje szczególnie przydatne, jeżeli zamierzasz zainwestować w Hiszpanii i kupić nieruchomość w Hiszpanii. Bardzo dużo internautów poszukuje tego typu informacji o Hiszpanii.

Informacje poniżej są w języku hiszpańskim oczywiście, ale można skorzystać z tłumacza Google i poradzić sobie z barierą językową i aktualnymi informacjami z Hiszpanii.

Wiele osób poszukuje aktualnych informacji gospodarczych z Hiszpanii, ponieważ posiada swoje aktywa w tym kraju. Polecamy też odwiedzenie kolejnej strony w naszym przewodniku po Hiszpanii, poświęconej wszystkim gazetom ukazującym się w Hiszpanii, wraz z linkami do tych periodyków. Pozwoli Ci to dotrzeć de sedna sprawy i bezpośrednich wiadomości z Hiszpanii, u źródła.

Prasa hiszpańska i portale informacyjne

Do największych portali informacyjnych w Hiszpanii należą: El Pais, El Mundo, ABC, la Razon. Są to najważniejsze gazety, ukazujące się w Hiszpanii, pełne aktualnych informacji o Hiszpanii i bieżących spraw, dziejących się w kraju Cervantesa. Strony internetowe i gazety są w języku hiszpańskim, co może być dobrą okazją i zarazem zachętą, do nauki języka hiszpańskiego, trzeciego w kolejności, najbardziej rozpowszechnionego języka na ziemi. Hiszpański nie jest trudny, warto rozpocząć naukę języka hiszpańskiego, aby poszerzyć swoje horyzonty.

Gazety Hiszpania
Przejdź do strony gazety w Hiszpanii, prezentującej ukazujące się w Hiszpanii czasopisma, oraz sprawdź bieżące informacje o gospodarce i ekonomii w Hiszpanii, stanie ekonomicznym Hiszpanii i aktualnym kryzysie gospodarczym w jakim tkwi Hiszpania. Informacje dla inwestorów i osób zamierzających zainwestować w hiszpańskie nieruchomości. Linki do wszystkich gazet ukazujących się w Hiszpanii. Bieżące informacje z kraju.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij