Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Szczecin tłumacz języka hiszpańskiego

Tłumaczenia w Szczecinie. Tutaj przedstawiamy listę tłumaczy języka hiszpańskiego w Szczecinie w województwie Zachodniopomorskim. Dostępni tłumacze hiszpańsko polscy i polsko hiszpańscy w Szczecinie. Sprawdź ceny za tłumaczenia z języka obcego w Szczecinie, ceny tłumaczeń z polskiego na hiszpański. Lista firm i biur dostępnych w Szczecinie, zajmujących się tłumaczeniami dokumentów i papierów z języka polskiego na język hiszpański, oraz z języka hiszpańskiego na język polski.

Tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykle, tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia ustne. Jeżeli szukasz informacji o tłumaczach z języka obcego w Szczecinie, poniżej jest lista dostępnych firm, biur, instytucji, oraz osób prywatnych zajmujących się takimi tłumaczeniami z obcego języka na język polski.

Tutaj przydatne informacje dla osób szukających firm zajmujacych się tłumaczeniami z języków obcych na polski i odwrotnie w Szczecinie i województwie Zachodniopomorskim na południu kraju.
Tłumaczenia dla osób fizycznych, jak również profesjonalne tłumaczenia dokumentów dla przedsiębiorstw handlowych i zakładów przemysłowych współpracujących z hiszpańskimi firmami w Polsce i firmami w Hiszpanii.

Podczas poszukiwania tłumacza języka obcego na terenie naszego kraju i w Szczecinie, warto zwrócić uwagę na profesjonalne referencje firmy tłumaczącej lub osoby, oraz sprawdzić czy posiada odpowiednie uprawnienia i dokumenty na prowadzenie biura tłumaczeń w Szczecinie, oraz potwierdzanie dokumentów, jako tłumaczenie przysięgłe.

TŁUMACZENIA-JĘZYKOWE

Czasami tego typu tłumaczeniami zajmują się również szkoły języka hiszpańskiego w Szczecinie i okolicach. Także czasami studenci iberystyki i języka hiszpańskiego oferują tłumaczenia w niższych cenach. Zawsze warto zapytać w takiej placówce, czy ktoś nie zna taniego tłumacza języka hiszpańskiego w Szczecinie. Czasami same szkoły języka hiszpańskiego w Szczecinie podejmują się takich tłumaczeń, oferując konkurencyjne ceny za tłumaczenia z polskiego na hiszpański. Warto wcześniej zapytać o cenę tłumaczenia z hiszpańskiego na polski lub odwrotnie. Zwykle pobierane są opłaty za ilość znaków lub za tzw. stronę rozliczeniową. Niektóre firmy tłumaczące w Szczecinie, robią tłumaczenia ekspresowe, natomiast na niektóre tłumaczenia trzeba czekać aż kilka tygodni lub dni. Z reguły dobry tłumacz w Szczecinie i profesjonalne biuro tłumaczeń w Szczecinie, powinno poinformować nas, na kiedy tłumaczenie będzie gotowe i jaka będzie przybliżona cena za tłumaczenie z języka polskiego na język hiszpański.

Masz biuro tłumaczeń w Szczecinie lub okolicach? Brakuje tu Twojej firmy lub biura tłumaczeń? Napisz lub zadzwoń do nas. Bezpłatnie dodamy adres Twojej firmy w Szczecinie do naszej listy tłumaczy języka hiszpańskiego w Szczecinie i w województwie Zachodniopomorskim.

Tłumacze języka hiszpańskiego w Szczecinie

Andrzej Prostecki tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

ul. H. Derdowskiego 32/6
71-178 Szczecin
tel. (91) 4531555; kom. 509 518 457
e-mail: andrespania@tlen.pl

Biuro Tłumaczeń ESPLICA

Monika Borek
Pl. Batorego 5/28
70-207 Szczecin
Telefon/faks: 0048 91 431 98 52
Telefon komórkowy: 0048 664 74 74 94 (w godz. 09:00 – 17:00)
Telefon komórkowy: 0048 604 08 08 05 (po godz. 17:00)

Biuro Tłumaczy Przysięgłych w Szczecinie

tłumacz przysięgły Jacek Gosk
ul. Kaszubska 57, lokal 201
70-402 Szczecin
nad lokalem "Irish Pub Dublin",
Obok Medicus'a
tel. 0048 91 433 61 99
tel./fax 0048 91 433 62 50

Biuro Tłumaczeń Lenczewski

Adres: ul. A. Mickiewicza 141/4
71-260 Szczecin
tel. 0048 091 48 77 847,
tel. kom. 0048 501 144 36

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij