Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Prostytucja w Hiszpanii

Prostytucja, czyli najstarszy zawód świata w Hiszpanii. Nasz internetowy przewodnik po Hiszpanii nie byłby kompletny bez poruszenia tej ważnej kwestii i wytłumaczenia osobom zamierzającym kupić nieruchomość w Hiszpanii lub przyjechać do Hiszpanii na wakacje, jak wygląda prostytucja w Hiszpanii. To ważna kwestia, którą należy uwzględnić, kiedy mówimy o każdym aspekcie życia w Hiszpanii. Jeżeli zamierzasz zamieszkać w Hiszpanii powinieneś poznać jak wygląda prostytucja w Hiszpanii i czym charakteryzuje się wykonywanie tego zawodu i gdzie znaleźć prostytutki w Hiszpanii.

Prostytucja w Hiszpanii jest legalna. Za uprawianie prostytucji w Hiszpanii nie idzie się do więzienia, ani nie grożą za to sankcje karne. W przeciwieństwie do niektórych krajów, zawód prostytutki i uprawianie nierządu w Hiszpanii jest legalne. Hiszpania to bardzo liberalny kraj, choć dla wielu osób kojarzy się z krajem katolickim, podobnym do Polski. Nic bardziej mylnego. Hiszpanie mają bardzo otwarte umysły i do seksu, oraz do prostytucji podchodzą w zupełnie inny sposób niż większość krajów europejskich. Są zdecydowanie bardziej tolerancyjni niż inne nacje w Europie.

Przede wszystkim wytłumaczmy gdzie koncentruje się prostytucja w Hiszpanii. W całej Hiszpanii funkcjonują tzw. kluby. Są to po prostu domy publiczne, gdzie pracują dziewczyny do towarzystwa. Tego typu kluby znajdziesz dosłownie wszędzie w Hiszpanii, od Madrytu i Barcelony, po najmniejsze miasta i miasteczka w Hiszpanii. Czasami tego typu instytucje znajdziesz na wsi w Hiszpanii przy drodze z jednej wioski do drugiej. Dom publiczny w Hiszpanii to ogromna tradycja i instytucja do zarabiania pieniędzy i dogadzania mężczyznom, funkcjonująca od dawien dawna w Hiszpanii. W Hiszpanii nazywają się one kluby, czasami Hiszpanie nazywają je Puticlub lub po prostu burdelem. Także obowiązuje oficjalna nazwa, używana w środkach masowego przekazu - Club de Alterne.Tego typu miejsca najczęściej znajdują się tuż przy drogach w miejscach raczej ustronnych, ale dobrze widocznych z drogi. Czasami są to bardzo luksusowe posiadłości z basenami, włącznie ze sklepami z seksowną bielizna. Zwykle na klubie jest neon ze słowem club i nazwa burdelu. Czasami do tego jest neon w kształcie gołej dziewczyny lub nagiej tancerki. Zaraz zorientujesz się iż jest to miejsce gdzie sprzedaje się seks w Hiszpanii.

Także na rondach i przy drogach w Hiszpanii pracują prostytutki w tej chwili ta profesja zdominowana jest przez obywatelki Rumunii.

Prostytucja to także część życia w Hiszpanii

Postanowiliśmy napisać ten artykuł o prostytucji w Hiszpanii i instytucji klubu dla dorosłych w Hiszpanii, bo jest to niezwykle ważna część nie tylko życia codziennego Hiszpanii, ale także ważna cześć gospodarki hiszpańskiej. Po kilkunastu latach mieszkania w Hiszpanii warto przekazać to Polakom zamierzających zamieszkać w Hiszpanii i wytłumaczyć jak funkcjonuje ten, naszym zdaniem genialny i prosty system klubu w Hiszpanii i sprzedaży usług seksualnych w Hiszpanii. Tutaj nie ma przymusu, jeżeli młoda dziewczyna chce się prostytuować i w ten sposób zarabiać na życie nie ma żadnych przeciwwskazań. Zwykle do klubu nie wpuszczają kobiet, ale czasami można znaleźć kluby gdzie prostytutki oferują usługi seksualne dla par lub płatny seks dla lesbijek.

DOM-PUBLICZNY-TORREVIEJA-ALICANTE
Jeden z wielu domów publicznycvh w Torrevieja/Alicante na Costa Blanca

Klub to instytucja w Hiszpanii

Club zwykle otwarty jest od godziny 18.00 do 4 lub 5 nad ranem, czasami dłużej. Przy każdym burdelu znajduje się dyskretny parking, gdzie z zewnątrz nie widać jakie samochody są parkowanie przy klubie. To dla zabezpieczenia prywatności klientów odwiedzających burdel. Zwykle przy wejściu do każdego klubu stoi bramkarz, który decyduje kogo wpuścić do burdelu, a kogo zostawić na zewnątrz. W ostatnich 15 latach pracę bramkarza w hiszpańskich burdelach opanowali mężczyźni z krajów Europy Wschodniej. Na bramce w hiszpańskich domach publicznych stają Rosjanie, Łotysze, Białorusini, Litwini, oraz oczywiście Polacy. Nie udało nam się ustalić dlaczego, ale to jakaś "plaga" ostatnich lat, po wejściu tych krajów do struktur Unii Europejskiej. Przed tym czasem na bramce stali zwykle Hiszpanie lub latynosi z krajów Ameryki Południowej.

Jeżeli jesteś pod widocznym wpływem alkoholu, narkotyków lub innych substancji odurzających, prawdopodobnie nie zostaniesz wpuszczony do klubu. Ważne też, abyś prezentował się w należyty sposób, marynarka pomoże, dobre obuwie również. Nie wejdziesz do dobrego Putiklubu w krótkich spodenkach, adidasach lub rozchełstanej koszuli na piersi, spocony i brudny.

Zwykle wejście do domu publicznego w Hiszpanii jest za darmo, ale za to musisz kupić minimum jeden drink w barze po wejściu do lokalu, który kosztuje minimum 10 euro. Wiadomo iż nie kończy się cała impreza na jednym drinku. W klubach zwykle można palić papierosy i nie wolno konsumować narkotyków.

Dom publiczny w Hiszpanii czyli burdel przypomina doskonałą dyskotekę. Zwykle jest ogromna sala, bar, dobra muzyka z głośników, maszyny do papierosów i mnóstwo atrakcyjnych prostytutek z najprzeróżniejszych stron świata. Po wejściu do Puti-club w Hiszpanii na pewno porazi cię jak doskonale wygląda takie miejsce. Czasami to najwyższej jakości meble, wystrój, doskonale wyposażony bar, stoliki, kanapy i przede wszystkim ładne dziewczęta. Oczywiście klub klubowi nie równy, te mniej uczęszczane są tańsze i jest w nich mniej prostytutek. Te lepsze czasami posiadają do 100 dziewcząt i więcej do wyboru. W dobrych klubach w Hiszpanii ceny za seks zaczynają się od 200 euro za godzinę.

Po wejściu do klubu najpierw wypada zamówić drinka i rozejrzeć się trwożliwie po sali. Najprawdopodobniej zaraz przy Tobie znajdzie się najagresywniejsza prostytutka, która jest głodna Twoich pieniędzy. Nawet jeżeli do Ciebie podejdzie i rozpocznie rozmowę, prawdopodobnie w łamanej angielszczyźnie, nie masz obowiązku skorzystać z jej serwisów. Słyszy się różne historie iż w ostatnich czasach niektóre prostytutki tuż po wejściu klienta na salę, chwytały klientów za genitalia. Nie zawsze się to zdarza, ale jeżeli nie masz doświadczenia w tych sprawach, a chciałbyś odwiedzić takie miejsce w Hiszpanii, przestrzegamy przed takimi sytuacjami.

Najlepiej najpierw napij się spokojnie drinka, zapal sobie papierosa,jak sie trochę denerwujesz i rozejrzyj się po sali za dziewczyną w Twoim typie. Jeszcze kilka lat temu w hiszpańskich domach publicznych można było spotkać mnóstwo pięknych dziewczyn z Ameryki Południowej, z takich krajów jak Brazylia, Kolumbia, Wenezuela, Argentyna, Ekwador lub Urugwaj. Niestety hiszpański kryzys wygonił te dziewczęta z Hiszpanii. Dziś wchodząc do hiszpańskiego burdelu w 90 procentach spotkasz tam Rumunki, czasami Bułgarki lub Mołdawianki, które mówią iż są z Rumunii. Są też Turczynki i Albanki.
Szkoda, bo kiedyś atmosfera w hiszpańskim burdelu była wesoła i rodem z Ameryki Południowej, a nie krajów postkomunistycznych. Rumunki też są atrakcyjne, ważne abyś znalazł kobietę do towarzystwa w swoim typie i miał dobrą rozrywkę podczas pobytu w Hiszpanii. Jeżeli znajdziecie wspólny język i dojdziecie do porozumienia co do ceny i do serwisów jakie chcesz otrzymać od prostytutki. Ważne abyś wyraźnie ustalił za co będziesz płacił. Zwykle podstawowy serwis trwa 1 godzinę. W tym otrzymasz seks oralny, zwykły stosunek seksualny i to wszystko. Ustal dokładnie z prostytutką czy seks oralny ma być z zabezpieczeniem lub bez. Jeżeli interesuje cię seks analny, to koniecznie ustal cenę z góry. Zwykle prostytutki w Hiszpanii biorą za to dodatkowe opłaty. Za inne serwisy i większą ilość czasu również wynegocjuj cenę.
Jeżeli mówisz choć trochę po hiszpańsku, będzie ci o wiele łatwiej wynegocjować korzystną cenę za seks.
Po tym możesz przejść z wybraną dziewczyną na gorę do pokoi, gdzie zwykle czeka na klienta łóżko z czystą pościelą, łazienką prywatną i wszystkim co jest potrzebne do tego rodzaju serwisów. Opłaty ze serwis dokonasz z góry w specjalnym okienku przypominającym kasę na stacji kolejowej. W domach publicznych w Hiszpanii panuje pełny profesjonalizm. Ochrona na zewnątrz również dopilnowuje czasu. Po upłynięciu 1 godziny usłyszysz pukanie do drzwi. Po wejściu do pokoju prostytutka zwykle zażąda abyś wziął prysznic, czasami ci w tym pomoże. Po tym następuje korzystanie z serwisów prostytutki.

Seks biznes i oblicza prostytucji w Hiszpanii

Dziewczyna pracująca w seks biznesie w Hiszpanii nie jest do niczego zmuszana. Prostytutka w klubie płaci właścicielowi klubu ustaloną sztywną stawkę za pokój w klubie. To co wypracuje od klientów podczas jednej nocy należy do niej. Również prostytutka ma procent ze sprzedanych drinków w barze na terenie domu publicznego. Zwykle wszystkie drinki są w tej samej cenie, zarówno woda mineralna jak i whiskey z cola. Na poziomie 10 euro wzwyż.

Gdzie znaleźć dobry club w Hiszpanii

Jeżeli nie masz znajomych i przyjaciół w Hiszpanii, którzy na pewno doskonale wiedzą, gdzie znajdują się tego typu placówki, uważnie obserwuj okolice dróg w Hiszpanii po zmroku. Szukaj neonu ze słowem club. W kolorze czerwonym, zielonym lub różowym. Jeżeli odwiedzasz Costa Blanca lub mieszkasz tutaj, to na drodze krajowej N332 z Alicante znajduje się kilka domów publicznych, oraz jeden klub dla swingersów, gdzie nie tylko pary są przyjmowane, a możesz tam również pójść jeżeli jesteś singlem. Klub swingersów w Guardamar del Segura na Costa Blanca jest prowadzony przez Holendrów mieszkających od lat w Hiszpanii. Łatwo go znaleźć jest widoczny po prawej stronie na wiadukcie, na drodze z Alicante do Torrevieja, tuż przed zjazdem na Guardamar del Segura.

BURDEL-HISZPANIA
Club de Alterne w Hiszpanii czyli .... dom publiczny - wnętrze lokalu

Bezpieczeństwo w domu publicznym w Hiszpanii

W przeciwieństwie do Polski, gdzie seks biznes jest kojarzony zwykle z przemocą, handlem żywym towarem, alkoholem i niestworzonymi historiami, dom publiczny w Hiszpanii to miejsce przypominające raczej dyskotekę niż dom publiczny. Odwiedzając burdel w Hiszpanii nie masz obowiązku skorzystania z serwisów seksualnych. Wystarczy iż wejdziesz do środka i zamówisz drinka. Nie musisz płacić za seks, możesz tylko popatrzeć na półnagie dziewczyny, wypić drinka i pójść spokojnie do domu. Nikt nie będzie cię tutaj molestował i zmuszał do czegokolwiek. Również od Ciebie wymagana jest kultura osobista i poszanowanie dla prostytutek i całego biznesu związanego ze sprzedawaniem ciała w Hiszpanii. Za usługi seksualne w Hiszpanii płaci się gotówką. Nie idź do klubu w Hiszpanii, pijany, z hałaśliwymi kolegami lub pod wpływem narkotyków.

Cluby w okolicach południowej Costa Blanca

Domy publiczne w Hiszpanii to prawdziwa instytucja przynosząca milionowe zyski właścicielom, oraz dziewczętom pracującym w klubach. W dobrych czasach prostytutki w Hiszpanii zarabiały krocie. Obecny kryzys również i ten biznes ograniczył w przychodach.
Najpopularniejszym burdelem w okolicach Orihuela Costa był od dziesiątek lat, klub Scala, znajdujący się prze drodze N332 na wysokości Cabo Roig. Kilka lat temu przeniósł się bliżej Torrevieja i znajduje się tuż przy rondzie Punta Prima na drodze N332 z Torrevieja na Cartagena. Klub zobaczysz po prawej stronie tuż przed Punta Prima. Mieści się tam również kasyno. Intensywny czerwony neon, nie sposób przeoczyć tego miejsca. Łatwo zaparkować. W Guardamar del Segura znajduje się klub Nancy również przy drodze N332, obok był jeszcze jeden burdel, który niedawno został zamknięty.
Jeżeli chciałby poswingować z żoną lub dziewczyną odwiedź Puerto de Amore w Guardamar de Segura na drodze z Alicante do Torrevieja.

Gdzie szukać usług seksualnych w Hiszpanii

Oprócz klubów czyli domów publicznych w Hiszpanii weź do ręki lokalną prasę hiszpańską lub prasę angielskojęzyczną w południowej Hiszpanii. Musisz znać choć jeden z tych języków, aby móc uzyskać informacje od prostytutki o serwisach i informacje z adresem gdzie powinieneś się udać po seks w Hiszpanii. Bez angielskiego i hiszpańskiego będzie ci bardzo trudno, no chyba że dopisze ci szczęście i trafisz na polską prostytutkę pracującą w Hiszpanii, choć wydaje się iż w ostatnich latach większość polskich prostytutek przeprowadziła się do Anglii i Irlandii, aby tam kontynuować swoją karierę zawodową dziewczyn do towarzystwa. Jeżeli szukasz ogłoszeń o seksie w Hiszpanii kup lokalną prasę i podzwoń po okolicznych domach publicznych. Jeżeli odwiedzasz Costa Blanca i szukasz wysokiej jakości seksu to koniecznie wybierze się do klubu D' Angelo w Alicante. To pięciogwiazdkowy dom publiczny w Alicante, położony przez Avenida Denia w Alicante, przy drodze na Benidorm z Alicante. To najbardziej prestiżowy lokal tylko dla dorosłych w Alicante, gdzie za seks zapłacisz od 200 euro w górę. Dziewczęta pracujące w D'Angelo w Alicante przechodzą bardzo ścisłą selekcję i nie znajdziesz tutaj brzydkiej czy grubej prostytutki. Dominują dziewczyny o wymiarach modelek. Dziewczyny z klasą, doskonale wykształcone i oferujące wszystkie serwisy i wszystkie rodzaje seksu dla klientów. Jeżeli szukasz pracy w Hiszpanii jako prostytutka, to aby podjąć pracę w tym miejscu w Alicante naprawdę musisz spełniać wysokie wymagania właścicieli klubu i posiadać prawie doskonale ciało i cechy charakteru spełniające pewne standardy.

Nie tylko seks dla mężczyzn w Hiszpanii

Jak napisaliśmy wcześniej, Hiszpania to bardzo liberalny i otwarty kraj. To kraj w Unii Europejskiej gdzie zalegalizowano małżeństwa gejowskie. Podobnie w prostytucji, jeżeli chciałbyś nie tylko kobietę, a powiedzmy transseksualistę,  znajdziesz tego typu serwis w Hiszpanii. Dla lesbijek w internecie znajdziesz serwisy seksualne dla kobiet. Również są oferowane serwisy seksualne dla kobiet od mężczyzn w Hiszpanii. Jeżeli gustujesz w transseksualistach i transwestytach to w Alicante na ulicy wyjazdowej w kierunku Torrevieja znajdziesz transseksualistów z Ameryki Południowej, których nie sposób odróżnić od kobiet. Dla zainteresowanych jest to bardzo blisko nowego dworca autobusowego w Alicante. Najlepiej podjechać samochodem jeżeli zamierzasz skorzystać z tego typu serwisów seksualnych. Dobrze się zabezpieczyć aby uniknąć chorób wenerycznych i chorób przenoszonych drogą płciową.

Nie tylko płatny seks

Hiszpania to otwarty, kolorowy i bardzo piękny kraj. Wybierając się na dyskotekę podczas wakacji lub wczasów w Hiszpanii, mając otwartą i miłą osobowość bardzo prawdopodobne iż znajdziesz dziewczynę lub chłopaka nie tylko na jedną, upojną noc w Hiszpanii. Choć w dzisiejszych czasach ludzie bardzo szybko decydują się na wspólne pójście do łóżka, być może podczas wakacji w Hiszpanii znajdziesz swoją drugą połówkę. I nie będziesz musiał wtedy płacić za seks i korzystać z usług seksualnych. Ważne żeby pamiętać aby używać prezerwatywy i mieć oczy szeroko otwarte podczas zawierania nowych znajomości nie tylko w Hiszpanii ....

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij