Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Praca w Anglii a nieruchomości w Hiszpanii

Regularnie odwiedzając Polskę od kilkunastu lat, żyjąc z trochę naiwną nadzieją na lepsze jutro dla tego smutnego kraju, podczas ostatniej wizyty w Polsce, wydaje mi się, iż już wszyscy wyjechali do pracy, do Wielkiej Brytanii, Irlandii lub Szkocji. Ostatni pobyt w Polsce i pierwsze wrażenie nie tylko z największych, polskich miast, ale także z wsi i odwiedzanych małych polskich miasteczek, ma się nieodparte wrażenie, iż na ulicach polskich miast jest o wiele mniej ludzi. Wooow ... cóż za szybka konkluzja, iż w Polsce jest tak kiepsko, powie wielu polskich sceptyków i optymistów rodem z TVN-owskich programów telewizyjnych, gdzie pensja w Polsce to nie mniej niż 3800 PLN. Jak jest naprawdę chyba każdy wie, kto mieszka i pracuje w Polsce ...

Ale z kolei wystarczy spojrzeć na angielską prasę, poczytać trochę o Polakach pracujących w UK i przeglądać oferty pracy z Wielkiej Brytanii dla Polaków i już wiemy gdzie wszyscy są. Pomińmy już w naszych rozważaniach mających na celu omówienie dlaczego warto kupić nieruchomości w Hiszpanii za oszczędności z Wielkiej Brytanii. Kilka milionów Polaków pracujących w innych krajach Unii Europejskiej, pracujących w Norwegii lub pracujących legalnie w Islandii.

Dobrobyt w Polsce! Nie ma po co jechać do pracy w Anglii

Kontaktując się ze znajomymi z Polski i słuchając opowieści co dzieje się w tej chwili w Polsce, to wszystko jeszcze bardziej stymuluje nie tylko młodych ludzi do wyjazdu do pracy w Anglii, Szkocji lub do pracy do Wielkiej Brytanii.
Obecny pozytywny PR polskich mediów i polskiej telewizji, powoduje iż ma się nieodparte wrażenie, a raczej powinno się mieć wrażenie iż wszystko w Polsce jest bardzo OK, tak jak w każdym kraju Unii Europejskiej. Szara polska rzeczywistość ma się zupełnie inaczej. Tylko nielicznym w Polsce udaje się coś osiągnąć, do czegoś dojść i mieć satysfakcję z własnej pracy, zarobków na ludzkim, godnym poziomie i warunków pracy i opieki socjalnej oferowanych, powiedzmy na poziomie tego, co przeciętny poszukujący pracy w Anglii, znajdzie zaraz po zarejestrowaniu się w urzędzie pracy w Wielkiej Brytanii. Polska to w dalszym ciągu niezwykle trudny i brutalny do życia kraj w Europie Wschodniej! Choć zmieniło się tak wiele po upadku komunizmu i ustanowieniu systemu demokratycznego w Polsce. Ale chyba musi minąć przynajmniej 50 lat aby w Polsce było lepiej i "normalniej" ...

Na co są przeznaczane pieniądze Polaków zarobione w Anglii

Nikt z Polaków szukających pracy w Anglii nie znalazł się w Wielkiej Brytanii przypadkowo. Zmusiła go do tego aktualna sytuacja finansowa, ambicja do osiągnięcia czegoś w swoim krótkim życiu, albo za namową przyjaciela, albo odpowiadając na oferty pracy z Wielkiej Brytanii dla bezrobotnych w Polsce.
Według oficjalnych statystyk angielskich urzędów emigracyjnych, tylko w samej Anglii przebywa 600 tysięcy Polaków. Ale to tylko oficjalne statystyki, tak naprawdę niewiele mające wspólnego z rzeczywistością w Wielkiej Brytanii. To najprawdopodobniej tylko 1/3 wszystkich Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii. Wielu naszych obywateli wyjeżdżających do pracy do Anglii po przyjeździe nie rejestruje się w żadnych urzędach pracy i pracuje w dalszym ciągu na czarno w Anglii. Zupełnie jak emigranci w Wielkiej Brytanii z Bangladeszu, Albanii lub Kosowa! Przebywający nielegalnie w Anglii Polacy nie rejestrują się w Job Centre w Anglii, nie tylko z przyczyn ekonomicznych, ale często z braku wiedzy jak funkcjonuje angielski system pracy i gdzie znaleźć legalną pracę w Wielkiej Brytanii dla Polaków. Czasami wpadają w ręce zorganizowanych polskich grup przestępczych na terenie Anglii, zajmujących się oferowaniem nielegalnej pracy w Anglii za pieniądze od nowych Polaków w UK. Tego typu grupy przestępcze również zajmują się werbowaniem do pracy w prostytucji polskich, co bardziej atrakcyjnych dziewcząt z polskich wsi i małych miasteczek, szukające swojego szczęścia w Londynie.

Nielegalna praca dla Polaków w Anglii - Wszyscy wiedzą, iż nie jest to korzystne dla żadnej ze stron: pracownika lub pracodawcy na dłuższą metę. Ale takie prace i stanowiska pracy są w dalszym ciągu dostępne na angielskim rynku pracy dla Polaków lub innych narodów ze Wschodniej Europy. Choć najnowsze statystyki pokazują iż mnóstwo obywateli Litwy, Łotwy i Estonii wyjechało do pracy w Stanach Zjednoczonych, kiedy parę lat temu zniesiono wizy do USA dla obywateli, Łotwy, Litwy i Estonii. Cześć z nich pracuje nielegalnie w USA i nie ma zamiaru nigdy wracać do swoich krajów. Niestety Polaków nie wpuszczają do Stanów Zjednoczonych i raczej się to nie zmieni nigdy ... Dlaczego....to chyba jest jasne....

OGLOSZENIA-O-PRACE-W-WIELKIEJ-BRYTANII
Praca w Wielkiej Brytanii to ciągle najatrakcyjniejszy zagraniczny rynek pracy dla Polaków

Obecna sytuacja trochę przypomina sytuację tę sprzed 10 lub 15 lat, kiedy do Wielkiej Brytanii wyjeżdżały hordy polskich Cyganów, szukających azylu w Anglii, twierdząc iż są prześladowani na tle rasowym w Polsce. Nie wiem czy kiedykolwiek polskie media poruszały tę kwestię ....
Polaka szukającego pracy w Anglii stawia na równi z nielegalnymi emigrantami z Bangladeszu lub z Filipin. Do tego wystarczy poczytać angielską prasę nie tylko brukową lub prasę z ofertami pracy z Anglii i już mamy obraz Polaka przyjeżdżającego z Polski i szukającego pracy w Londynie lub pracy w Edynburgu.
Smutne ale prawdziwe, ale szkoda tylko iż polskie media tak mało o tym piszą, ale sporo tego typu informacji o Polakach poszukujących pracy w Anglii znajdziesz w polskich portalach poświęconych Polonii mieszkającej w Wielkiej Brytanii.

Na co Polacy oszczędzają zarobione pieniądze z Anglii

Nie tylko desperaci i osoby ze słabym lub zawodowym wykształceniem poszukują pracy w Anglii i ogłoszeń w internecie o pracy w Londynie lub pracy w Szkocji. Również mnóstwo młodych i dobrze wykształconych osób z Polski wyjeżdża do pracy w UK z nadzieją na lepsze jutro, czasami paląc za sobą mosty w Polsce i mając serdecznie dość polskiego życia, które nie wydaje się lepsze, a wprost przeciwnie, do tego co twierdzi TVN i inne polskie telewizje prywatne, również czasami pokazujące Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii. Generalnie Polska to w dalszym ciągu dziura we Wschodniej Europie, blisko Rosji i Białorusi! Gdzie króluje bieda, przemoc, kumoterstwo i korupcja, rodem z dawnych systemów komunistycznych, które tak zniszczyły nasze społeczeństwo ...

Niespełnione marzenia do dziś ...

Od "powojny" marzeniem każdego Polaka było mieszkanie i zakup własnego dachu nad głową. O ironio ! Do dziś właśnie to, pozostało głównym marzeniem i celem większości Polaków, próbujących osiągnąć coś w życiu zaczynając od zera. I również dlatego, setki tysięcy Polaków wyjeżdża do pracy w Wielkiej Brytanii i do pracy w Irlandii w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy z nadzieją iż po paru latach uda im się odłożyć na własne mieszkanie w Polsce. Może na zakup działki pod budowę domu lub na wpłatę pierwszej raty na mieszkanie w Polsce.
Za własne pieniądze, czasami ciężko zapracowane i zaoszczędzone, po kilku latach pracy w Wielkiej Brytanii udaje się odłożyć kilkanaście tysięcy funtów na wkład własny na zakup mieszkania w Polsce.
Nie ma żadnych statystyk ilu z tych emigrantów udało się tego dokonać, ilu znajdzie dobrze płatną pracę, ile podda się po kilku miesiącach z braku znajomości języka angielskiego, z braku chęci do ciężkiej pracy lub z porażki i tęsknoty za krajem. Kraje anglosaskie to doskonałe systemy państwowe i gospodarcze. Obcy z Europy Wschodniej bez chęci dostosowania się do prawie doskonałego systemu, niewiele tu wskóra. Cwaniakom i krętaczem rodem z Polskie nie warto tu szukać miejsca. Jak wszystkim doskonale wiadomo, oferty pracy w Wielkiej Brytanii i oferty pracy w Irlandii dla Polaków to oferty pracy fizycznej, pracy najcięższej i najmniej płatnej. To nie zmieniło się od dziesiątek lat, od czasów kiedy jeszcze nie wszystkich Polaków wpuszczano na przejściach granicznych w Dover na wycieczkach do Anglii! Gdzie ponad połowę tych których wykupili owe wycieczki nie wracało do Polski tylko zostawało w Anglii nielegalnie i podejmowało na te czasy wymarzoną pracę w Wielkiej Brytanii.

Czasy nielegalnej emigracji do wielkiej Brytanii już minęły! Lecz popatrzcie sami! Priorytety i marzenia pozostały dla Polaków w zasadzie te same. Na tym etapie naszych dywagacji, docieramy do sedna tego artykułu, a mianowicie: co zrobić z zarobionymi pieniędzmi w Wielkiej Brytanii? Mało osób ma wykształcenie i wiedzę co zrobić ze swoimi oszczędnościami z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Dobre lokaty bankowe na wyspach lub dobrze oprocentowane konta bankowe w pewnym momencie nie wystarczą. Te zarobione pieniądze z Anglii trzeba po prostu dobrze zainwestować. Osoby które mają oszczędności zapewne zechcą kupić nieruchomość w Polsce wykorzystując niskie ceny nieruchomości w Polsce i dobry kurs funta w stosunku do polskiej złotówki.
I tutaj damy wam coś do myślenia ....
Nie wiadomo jaka będzie przyszłość dla setek tysięcy pracowników z Polski w Wielkiej Brytanii

ZDOBYCIE-REZYDENTURY-w-ANGLII

Pracujesz w Wielkiej Brytanii, dlaczego inwestować swoje oszczędności w Polsce ...?

Mieszkasz w UK, znasz język angielski, wracasz czasami do Polski i tylko się rozczarowujesz polskimi serwisami, polską nędzną komunikacją, polskim chamstwem, zawiścią i prymitywizmem, nie tylko na ulicach, ale i w instytucjach, gdzie spodziewałbyś się wykształconych profesjonalistów. Nie zapominaj, jesteś na stronie internetowej agencji nieruchomości zagranicznych IBERMAXX, firmie wyspecjalizowanej w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Dlaczego kupować nieruchomość w Polsce? Po co tam "ładować" swoje ciężko zapracowane w Anglii pieniądze? Mieszkasz już w Londynie! Byłeś tu i tam, i wiesz jak wyglądają "normalne kraje" i jak funkcjonują zdrowe społeczeństwa demokratyczne. Zamiast drogiego i bardzo drogiego w utrzymaniu mieszkania lub domu w Polsce, zainwestuj i kup nieruchomość w Hiszpanii. Kup dom lub mieszkanie lub własnościowy dom na południu Hiszpanii, gdzie trwa prawie wieczne lato. Kup mieszkanie z widokiem na morze lub apartament przy polu golfowym, gdzie nie tylko będziesz przyjeżdżał na wakacje do Hiszpanii z Anglii, ale do miejsca, które być może wybierzesz na emeryturę, kiedy już skończysz "roboty" w Anglii.

Mocny angielski funt da ci przewagę na hiszpańskim euro, obecne niskie ceny nieruchomości w Hiszpanii, pomogą w wybraniu mieszkania marzenia, na Costa Blanca, gdzie za cenę mieszkania w polskiej "pipidówie" kupisz sobie przytulny "flacik" w Hiszpanii blisko plaży i w doskonałej lokalizacji. Czyż to nie lepsza perspektywa wydania swoich oszczędności z Wielkiej Brytanii na mieszkanie w Hiszpanii? Co jeszcze za tym przemawia, aby kupić mieszkanie w Hiszpanii i zainwestować pieniądze z pracy w Anglii w mieszkanie w Hiszpanii? Oczywiście niezwykle niskie koszty utrzymania nieruchomości w Hiszpanii w stosunku do wysokich cen utrzymania nieruchomości w Polsce. Nie wspominając tutaj o cenach utrzymania nieruchomości w Wielkiej Brytanii, a szczególnie bardzo wysokie ceny utrzymania nieruchomości w Londynie. Council tax i inne koszty związane z eksploatacją nieruchomości w Londynie to kosmiczne kwoty jak mawiają niektórzy. Jeżeli pracujesz w Londynie i mieszkasz w Londynie to sam wiesz ile kosztuje utrzymanie flatu albo domu na przedmieściach Londynu, nie wspominając o nieruchomościach w centrum Londynu, gdzie na zakup mieszkania stać naprawdę nielicznych.
Inne miasta w wielkiej Brytanii są oczywiście tańsze, ale również niebywale kosztowne w utrzymaniu w stosunku do nieruchomości w Polsce i do utrzymania nieruchomości w Hiszpanii.
Tylko te argumenty przemawiają za tym, aby porównać wszystko na spokojnie ze swoimi członkami rodziny, zadzwonić do biura nieruchomości IBERMAXX i przyjechać z Anglii do Hiszpanii na przegląd oferowanych nieruchomości.

Za pieniądze z Wielkiej Brytanii kupić w Polsce czy w Hiszpanii?

Polska to smutek, a Hiszpania to prestiż i dobre skojarzenia.
Tutaj wielu się oburzy, a może obrazi, jak to jest w naszym staropolskim zwyczaju... Ale na pewno, jeżeli jesteś świadomy dzisiejszego świata i prawdziwej rzeczywistości, jeżeli znasz języki i kontaktujesz się z ludźmi z innych krajów, to wiesz iż Polska nie kojarzy się najlepiej, a właściwie nie kojarzy się z niczym. Może obozem koncentracyjnym w Aushiwitz! Zagładą Żydów! Drugą wojną światową, Holocaustem! Furmanką i wódka? To strasznie smutne moi drodzy czytelnicy, ale tak jest dzisiaj i podróżując po świecie na pewno tego doświadczyłeś niejeden raz, chyba iż żyjesz w jakieś błogiej nieświadomości rzeczywistości i własnym zakłamaniu...

A Hiszpania? No cóż ... Spain to już brzmi o wiele lepiej! Skojarzenia to słońce! Pozytywni ludzie! Morze! Plaża i uśmiechnięci ludzie. Hiszpania to kraj, którego językiem włada 1/3 świata...
Unia Europejska chociaż dała nam wolność wyboru w jakim kraju możemy zamieszkać na kontynencie europejskim. Więc Hiszpania to doskonały wybór i wspaniały kraj. I niech nie zwodzą Was oferty nieruchomości w jakieś Bułgarii lub nieruchomości w trochę zacofanej i muzełmańskiej Turcji, kraju poza Unią Europejską! Kraju na granicy z krajami arabskimi? Hiszpania i Portugalia to dobry wybór na lokowanie swoich zarobionych pieniędzy w Anglii na zakup mieszkania w Hiszpanii.

Po co mi agencja jak znam angielski

I tutaj polskie zachowania i polska, wrodzona podejrzliwość może cię szybko zgubić, kiedy zdecydujesz się na przelew pieniędzy z Wielkiej Brytanii do Hiszpanii na zakup nieruchomości, kiedy trafisz na niedoświadczoną i nieznaną agencję nieruchomości.
Większość agencji nieruchomości w Hiszpanii pracuje bez prowizji, podobnie jest z naszą agencją nieruchomości zagranicznych, gdzie nie zapłacisz ani funta lub euro za przeprowadzoną transakcję zakupu domu lub mieszkania w Hiszpanii. Jeżeli kupisz przez nas, zyskujesz przede wszystkim bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji, poprawność zakupu nieruchomości pod okiem naszego hiszpańskiego prawnika na miejscu. Zakup mieszkania w Hiszpanii przez osoby z Wielkiej Brytanii czasami może się skomplikować i kupując bezpośrednio możesz wylądować z "ręką w nocniku", jak to się kiedyś mawiało w Londynie. Zakup mieszkania za granicą to kompleksowy proces, który czasami może trwać nawet do 6 miesięcy. Czasami trzeba skorzystać z kredytu hipotecznego i sfinansować nieruchomość w Hiszpanii.
Nasza agencja oferuje także after sale service, czyli obsługę utrzymania nieruchomości w zakresie wynajmu wakacyjnego i wynajmu długoterminowego nieruchomości w Hiszpanii dla Polaków pracujących w Anglii, Irlandii i Szkocji.

Pracujesz w Anglii? U nas masz kredyt hipoteczny

To chyba główny powód do zdecydowania się na zakup nieruchomości w Hiszpanii z pieniędzy zaoszczędzonych w Anglii na zakup mieszkania w Polsce..ups... na zakup mieszkania w Hiszpanii. Jeżeli pracujesz w Wielkiej Brytanii, oczywiście, jeżeli jesteś legalnie zatrudniony, masz payslipy i regularne wpłaty do banku w UK, oraz rozliczenia podatkowe z Wielkiej Brytanii, to IBERMAXX zorganizuje dla Ciebie bardzo korzystny kredyt hipoteczny w Hiszpanii na zakup mieszkania w Hiszpanii, na podstawie oświadczenia o dochodach z Wielkiej Brytanii. Także na podstawie rozliczenia podatkowego w Wielkiej Brytanii.
Oferujemy także pomoc w uzyskaniu kredytowania hipotecznego dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Anglii, oraz działalność gospodarczą w Irlandii. Nawet jeżeli trudnisz się czymś trochę mniej oficjalnym, a powiedzmy lubisz stanąć w cieniu ze swoimi oszczędnościami bankowymi w Anglii, a jednocześnie chcesz dobrze zainwestować poza Wielką Brytanią, przyjdź do naszego biura nieruchomości. Pomożemy zorganizować dla Ciebie całą transakcję przelewu pieniędzy z Wielkiej Brytanii do Hiszpanii. Zajmujemy się obsługą klientów Polaków pracujących w Wielkiej Brytanii i mających zamiar kupić nieruchomość w Polsce i zawsze staramy się namawiać Polaków na inwestycje w dom w Hiszpanii,a nie na inwestycje na zakup nieruchomości w Polsce.

PRACA-ZA-GRANICA-ANGLIA
W dalszym ciągu setki agencji kusi ofertami pracy w Anglii dla Polaków

Polak w Anglii myśli inaczej

Jeżeli mieszkasz już parę lat w Londynie, Manchesterze czy w Edynburgu na pewno już trochę inaczej myślisz i jeżeli pracujesz i zarabiasz, to już myślisz jak dobrze zainwestować swoje zapracowane pieniądze w Anglii. A Hiszpania to niezwykle kusząca opcja do inwestycji w zagraniczne nieruchomości. Nie Polska, gdzie panuje wieczny smutek, przygnębienie i wieczny negatywizm w ludziach. Zapraszamy do naszej agencji nieruchomości, gdzie mówimy po polsku, gdzie przyjmujemy sporo Polaków pracujących w Londynie lub Liverpoolu, decydujących się na inwestycję w przyszłość i inwestycje w pięknym i szanowanym kraju, jakim jest Hiszpania, a nie kraj postkomunistycznej nędzy i zarozumialstwem, jakim jest niestety, do dziś Polska. Nie wspominając tutaj o mnóstwie rzeczy, które mnie ciągle bolą pisząc o Polsce, wśród nich brak tolerancji i brak poszanowania dla innych lepszych narodów, oraz brak poszanowania dla samego siebie...
Pomyślcie i wykluczcie Polskę ze swoich planów na zakup nieruchomości z ciężko zapracowanych pieniędzy w Anglii....czekamy na Twój telefon z Twojego miejsca pracy w Wielkiej Brytanii...

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij