Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Urugwaju

Mapa Urugwaju, kraju położonego w Ameryce Południowej. Planujesz podróż do Urugwaju? Więc przyda Ci się mapa Urugwaju. Na mapie widoczne są największe miasta Urugwaju, oraz mniejsze miejscowości i miasteczka. Na mapie Google Urugwaju zaznaczono autostrady i drogi krajowe w Urugwaju. Szybko znajdziesz interesującą Cię lokalizację w Urugwaju i obliczysz ile jest kilometrów z Montevideo do Punta del Este.

Mapę Urugwaju można przeglądać w trybie mapy satelitarnej Urugwaju, mapy geograficznej, oraz mapy drogowej. Jeżeli nie posiadasz mapy papierowej lub ściągniętej z internetu mapy PDF Urugwaju, to mapa nasza może się przydać w podróży po tym południowoamerykańskim kraju.

Na mapie widać najważniejsze miasta Urugwaju: Montevideo stolicę, Punta del Este, Rocha, Punta del Diablo, Melo, Rivera na granicy z Brazylią. Także mniejsze miasta Urugwaju: Durazno, Florida, Paysandu, Tacuerembo, Treinta y Tres, Las Piedras i miasto Minas.

Mapa Urugwaju także pokazuje poszczególne stany w Urugwaju i prowincje Urugwaju. Urugwaj graniczy z dwoma państwami Ameryki południowej: Brazylią i Argentyną. Poniżej mapa Google Urugwaju. Czego szukają internauci: gdzie leży Urugwaj, ile jest z Polski do Urugwaju, mapa Urugwaju online, mapa PDF Urugwaj.

Mapa Urugwaju

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij