Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Puente la Reina

Mapa Punte la Reina w hiszpańskiej prowincji Navarra, miasteczko liczy niecałe 3 tysiące mieszkańców, ale na mapie turystycznej Hiszpanii odgrywa dość ważna rolę. Przede wszystkim ze względu na to, iż przez Puente la Reina przechodzi Droga Świętego Jakuba, czyli hiszpańskie Camino de Santiago. Największa droga pielgrzymkowa w Europie. Na mapie Google Puente la Reina dostrzeżesz także zaznaczoną drogę Świętego Jakuba prowadzącą z Francji do Santiago de Compostela w hiszpańskiej Galicji.
Mapę Punte la Reina można używać jako mapę turystyczną, mapę geograficzną, oraz jako mapę hybrydową Puente la Reina. Natomiast w języku baskijskim Puente la Reina oznacza Gares. A nazwa to dosłownie Most Królowej.
Punte la Reina leży na trasie z Pampeluny do Estella. Inne miejscowości widoczne na mapie Puente la Reina to: Legarda, Cirauqui, Tirapu, Mendigorria, Muruzabal de Andion, oraz miasto Oteiza i Lacar.

Mapa Puente la Reina

Ine ważne punkty na mapie Punte la Reina to: kościół Iglesia de Santa Maria de Eunate, Obanos, Artazu, oraz rzeka Arga. Warto mieć przy sobie mapę tej części Navarra jeżeli planujesz pielgrzymkę i przejście trasy Camino de Santiago w Hiszpanii. W tej miejscowości także zatrzymują się pielgrzymi na nocleg i odpoczynek w trudach pielgrzymki do Santiago de Compostella. Poniżej mapa Google z odległościami: Puente la Reina lub mapa Gares.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij