Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Albir

Mapa miejscowości Albir na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Sprawdź gdzie leży Albir i Playa Albir na Costa Blanca we Wspólnocie Walencjańskiej. Na mapie Google Albir, funkcjonuje jako L'Albir. Spotyka się w oznaczeniach na mapie również nazwę Playa Albir. Miejscowość Albir to administracyjna częśc Alfaz del Pi, miejscowości na Costa Blanca, zamieszkałej przez Skandynawów, a głównie Norwegów.

Albir leży pomiędzy miastem Benidorm, a Altea. Albir i Playa Albir jest to jedna z najlepszych lokalizacji na Costa Blanca do zakupu nieruchomości i osiedlenia sie w Hiszpanii. Jeżeli znalazłeś naszą mapę w sieci, to z pewnością poszukujesz nieruchomości w Albir lub w Altea Hills, albo w Calpe.
Inne miejscowości w pobliżu Albir to miasta: Villajouosa, Finestrat, Calpe (lub Calp) i dalej miejscowość Moraira i Benissa.

Osoby poszukujące nieruchomości na Costa Blanca bardzo często poszukują mapy Albir w sieci i wpisują następujące hasła w wyszukiwarki internetowe, aby znaleźć mapę Albir: Gdzie leży Albir? Jak dojechać do Albir samochodem z Polski? Jak dojechać do Albir z lotniska w Alicante? Dormowa mapa Albir. Samochodowa mapa Hiszpanii. Mapa turystyczna Albir.

Jakiekolwiek są Twoje plany odnośnie mapy Albir, poniższa mapa Goggle, przyda się podczas odwiedzin tej części Hiszpanii. Korzystając z mapy Albir, również możesz zobaczyć pobliskie miejscowości tej części Costa Blanca: Benidorm, Altea, Alfaz del Pi, La Nucia, oraz Calpe.
Najłatwiej dojechać do Albir drogą krajową N332 biegnącą wzdłuż całego wybrzeża Costa Blanca lub autostradą AP-7. Z lotniska w Alicante najlepiej kierować się na autostradę AP-7 i zjechać zjazdem na Benidorm Poniente (na Terra Mitica). Benidorm znajduje się zaledwie 4km od Albir.

Mapa Albir

Dom wakacyjny Jean Arp Javea Balcon del Mar
Dom wakacyjny Jean Arp Javea Balcon del Mar
Costa Blanca płn. / Balcon del Mar
Hotel Lusitania Merida
Hotel Lusitania Merida
Estremadura / Mérida
Hotel Windsor Tossa de Mar
Hotel Windsor Tossa de Mar
Costa Brava / Tossa de Mar
Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij