Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa Albir

Mapa miejscowości Albir na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Sprawdź gdzie leży Albir i Playa Albir na Costa Blanca we Wspólnocie Walencjańskiej. Na mapie Google Albir, funkcjonuje jako L'Albir. Spotyka się w oznaczeniach na mapie również nazwę Playa Albir. Miejscowość Albir to administracyjna częśc Alfaz del Pi, miejscowości na Costa Blanca, zamieszkałej przez Skandynawów, a głównie Norwegów.

Albir leży pomiędzy miastem Benidorm, a Altea. Albir i Playa Albir jest to jedna z najlepszych lokalizacji na Costa Blanca do zakupu nieruchomości i osiedlenia sie w Hiszpanii. Jeżeli znalazłeś naszą mapę w sieci, to z pewnością poszukujesz nieruchomości w Albir lub w Altea Hills, albo w Calpe.
Inne miejscowości w pobliżu Albir to miasta: Villajouosa, Finestrat, Calpe (lub Calp) i dalej miejscowość Moraira i Benissa.

Osoby poszukujące nieruchomości na Costa Blanca bardzo często poszukują mapy Albir w sieci i wpisują następujące hasła w wyszukiwarki internetowe, aby znaleźć mapę Albir: Gdzie leży Albir? Jak dojechać do Albir samochodem z Polski? Jak dojechać do Albir z lotniska w Alicante? Dormowa mapa Albir. Samochodowa mapa Hiszpanii. Mapa turystyczna Albir.

Jakiekolwiek są Twoje plany odnośnie mapy Albir, poniższa mapa Goggle, przyda się podczas odwiedzin tej części Hiszpanii. Korzystając z mapy Albir, również możesz zobaczyć pobliskie miejscowości tej części Costa Blanca: Benidorm, Altea, Alfaz del Pi, La Nucia, oraz Calpe.
Najłatwiej dojechać do Albir drogą krajową N332 biegnącą wzdłuż całego wybrzeża Costa Blanca lub autostradą AP-7. Z lotniska w Alicante najlepiej kierować się na autostradę AP-7 i zjechać zjazdem na Benidorm Poniente (na Terra Mitica). Benidorm znajduje się zaledwie 4km od Albir.

Mapa Albir

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij