Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Dom Antonio Gaudi

Dom Antonia Gaudiego w Barcelonie. W naszym przewodniku po Barcelonie, oraz twórczości Gaudiegi i śladach jakie zostawił po sobie w Barcelonie ten kataloński artysta, prezentujemy informacje o domu Gaudiego, mieszczącego się w Parku Güell w Barcelonie. Zwiedzanie domu Antonio Gaudi w Barcelonie. W tej chwili budynek funkcjonuje jako muzeum Gaudiego - "Casa Museu Dali" w Barcelonie, w Parku Güell.

Wewnątrz muzeum/domu przedstawione są ciekawe informacje i zbiory związane z twórczością i życiem genialnego architekta niezwykłej Barcelony. W muzeum prezentowane są meble projektu Gaudiego, szkice i rysunki ważnych dzieł artysty w Barcelonie, a także przedmioty codziennego użytku, oraz niedoszłe projekty Gaudiego. Antonio Gaudi po otrzymaniu zlecenia projektu kościoła Sagrada Familia, opuścił dom i zamieszkał w baraku, na placu budowy kościoła Sagrada Familia.

Miejsce związane z kultowym artystą Barcelony

Dla miłośników twórczości Gaudiego i osób zakochanych w jego niezwykłej architekturze, to możliwość zobaczenia codziennego życia artysty, prób nowych projektów i najciekawsze dzieła artysty w tym projekty mebli w niepowtarzalnym stylu Gaudiego. Muzeum Antonio Gaudi znajduje się w głębi parku Güell, trzeba kierować się na prawo od głównego wejścia do Parku Güell.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z "Casa Museu Gaudi", muzeum poświęconemu życiu i twórczości Antonio Gaudi. Sprawdź ceny biletów do domu Gaudiego i godziny otwarcia muzeum. Zwiedzanie domu Gaudiego nie zajmie Ci zbyt wiele czasu, jest to zaledwie kilka pokoi na parterze i piętrze domu, z wystawionymi gablotami i meblami Gaudiego.

GAUDI DOM W BARCELONIE MUZEUM
Dom Antonio Gaudi w Parku Guell w Barcelonie
  POKOJE GAUDI ZWIEDZANIE
Meble według projektu Gaudiego wewnątrz muzeum


Godziny otwarcia "Casa Museu Gaudi"

Godziny otwarcia domu Antonio Gaudiego w Barcelonie
od kwietnia do września: od 10.00 do 20.00
od października do marca: od 10.00 do 18.00
25 i 26 grudzień i 6 styczeń: od 10.00 do 14.00
1 styczeń: zamknięte

Ceny biletów "Casa Museu Gaudi"

Ceny biletów do domu Antonio Gaudiego w Barcelonie
Bilet indywidualny dorosły: 5.00€
Bilet studencki: 4.00€
Młodzież do 18 lat: 4.00€
Emeryci i renciści: 4.00€
Dzieci do 11 lat: 0.00€

ZWIEDZANIE MUZEUM GAUDIEGO BARCELONA
Wnętrze muzeum i domu Gaudiego w Barcelonie
  BARCELONA MUZEUM GAUDIEGO
Meble według projektu Antonio Gaudiego

 
Jak dojechać do "Casa Museu Gaudi"

Dojazd do domu Gaudiego w Barcelonie. Identycznie jak do Parku Güell w Barcelonie. Najwygodniej wysiąść na przystanku linii "Barcelona Bus Turistic" (autobus piętrowy wożący turystów po Barcelonie) i dojść 10-12 minut piechotę (pod górę) do Parku Güell. Dom znajduje się wewnątrz parku, na prawo od głównego wejścia do parku.

Dojazd metrem, stacja metra Lesseps, linia zielona metra (L3). Przy wyjściu z metra, są znaki i strzałki informujące jak dostać się do parku. Ważna uwaga dla zwiedzających. Jeżeli planujesz dojazd metrem do Parku Güell, bądź przygotowany na przynajmniej 20 minutowy spacer.

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij