Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

A Coruña mapa

Tutaj znajdziesz informacje o położeniu geograficznym miasta Coruña w hiszpańskiej Galicji. Przydatne informacje jeżeli poszukujesz mapy La Coruña w internecie. Istnieje kilka pisowni Coruña spotykanych w różnych źródłach i na różnych mapach. Na mapach Google jest użyta pisownia A Coruña, którą się posługujemy w naszym przewodniku po hiszpańskiej Galicji.

Oprócz wspomnianej powyżej w polskiej pisowni spotyka się nazwy La Coruna, La Coruña, oraz Korunia. Również internauci poszukujący miasta w internecie i mapy miasta w sieci, czasami wpisują błędne nazwy miasta. Miasto leży w północno zachodniej Hiszpanii, na mapie Półwyspu Iberyjskiego znajduje się "nad" Portugalią.

Coruña to nie tylko miasto, ale również nazwa prowincji w Hiszpanii. Coruña liczy blisko 250.000 mieszkańców. Miasto to ważny port morski Hiszpanii nad Atlantykiem. La Coruña składa się z pięciu parafii: A Coruña, Oza, San Cristovo das Viñas, Visma i Elviña. Powierzchnia miasta to 38km2.

Jeżeli poszukujesz mapy Coruña w internecie to prawdopodobnie planujesz odwiedzenie miasta i dojazd samochodem lub pociągiem do miasta. Być może zwiedzasz także Santiago de Compostela lub pokonujesz Camino de Santiago, czyli Drogę Świętego Jakuba. Inne ważne miasta w tej okolicy Galicji to Ferrol (miejsce urodzin dyktatora Franco), Pontedeume, Miño, Bergondo, Betanzos, Sada, Candre, Arteixo.

Poniższą mapę można przeglądać w trojaki sposób: jako mapę geograficzną, mapę satelitarną Coruña, oraz jako mapę hybrydową tych okolic Galicji.

La Coruña mapa

Zainteresuje Cię również:
mapa Hiszpanii
|
mapa Santiago de Compostela |

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij