Waluta:

Wyszukaj na stronie

Menu

Zarezerwuj nocleg:

Miejscowość:
Przyjazd:
Wyjazd:
Ilość osób:

Wynajmij samochód w Hiszpanii
Wynajmij hotel w Hiszpanii

Oferty sprzedaży:

Praktycznie nowa willa w otoczeniu pól golfowych Las Colinas Golf
499.000 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
149.500 €
Dwupoziomowy apartament w Playa Flamenca
COSTA BLANCA PŁD. / Playa Flamenca
Dom na dużej parceli z panoramicznym widokiem na morze w Pinar de Campoverde
370.000 €

 

FACEBOOK HISZPANIA  TWITTER  BLOGER  YOUTUBE

 

 

 

Reklama

FORUM-NIERUCHOMOSCI

AIRPORTINFO24.COM

Mapa gonitwy byków

Poniżej w naszym przewodniku po Pampelunie, znajduje się mapa jaką przebiegają codziennie byki, podczas świeta i fiesty San Fermin w Pampelunie. Trasa zajmuje bykom i uciekającym kilka minut, ale pasjonuje się tym wydarzeniem cała Hiszpania, nadając na żywo, codzienie rano, sprawozdania w telewizji hiszpańskiej z przebiegu gonitwy.
Możemy się dowiedzieć z telewizji ile było ofiar, ilu rannych i jak doładnie zachowywały się byki podczas gonitwy. Ostatnie spekulacje mediów na ten temat, są takie, iż byki są celowo uspokajane środkami uśmierzającymi, aby uniknąć ofiar śmiertelnych podczas gonitwy. Nie udało nam się potwierdzić tego typu doniesień.
W innych rozdziałach naszego przewodnika po Pampelunie, znajdziesz informacje o noclegach w Pampelunie, oraz o najlepszych miejscach na zakwaterowanie w mieście, podczas gonitwy.

Byki w Pampelunie pokonują następującą trasę: miejsce wypuszczenia byków nazywa się Corralillos, dalej jest Cuesta de Santo Domingo, Plaza de Ayuntamiento (plac przed Urzędem Miasta), Curva de Mercaderes hacia Estafeta, Calle Estafeta, Curva de telefonica, Callejon, Plaza de Torros i Plaza de Castillo. Poniżej mapa przebiegu byków przez Pampelunę co roku w lipcu. Fiesta San Fermin w Hiszpanii.

Mapa gonitwy byków w Pampelunie

MAPA-GONITWY-BYKOW

1) Corralillos
2) Cuesta de Santo Domingo
3) Plaza de Ayuntamiento
4) Curva de Mercaderes hacia Estafeta
5) Calle Estafeta
6) Curva de Telefonica
7) Callejon
8) Plaza de Toros
9) Plaza del Castillo

Zapraszamy na pozostałe serwisy IBERMAXX

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

ico zamknij